Головна
Реєстрація
Вхід

П`ятниця
16.11.2018
08:07
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальний процес [2]
все, що стосується навчання
Культурно-масова діяльність [2]
проведення різних заходів, свят, вечорів, конкурсів
Досягнення в спорті [1]
участь у змаганнях, спортивних святах, перемоги
Інші [4]
публікації, що не увійшли в попередні категорії
Наукова діяльність [3]
проведення конференцій, семінарів, науково-дослідницька робота
Педагогічний кур'єр [165]
тут можна знайти статті з газети УГПК "Педагогічний кур'єр"
Виховна дільність [1]
виховання робота та все що стосується виховання
Методична робота [3]
Методичні поради, робота з молодими викладачами, інтерактивні технології у навчанні, декадники
Творча лабораторія студентів [9]
Новини студентського уряду [2]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Каталог статей 
Головна » Статті » Педагогічний кур'єр

Життя профспілки

Профспілкова організація коледжу відіграє в житті колективу важливу роль. Усі члени профспілки – працівники, викладачі, студенти підставляють своє плече, щоб коледж працював ефективно, навчально-виховний процес здійснювався на рівні сучасних вимог. Кожен член профспілкового комітету ретельно виконують своє громадське доручення, проводить у колективі велику організаторську роботу.

Профком і адміністрація коледжу по-діловому підходять до вирішення виробничих питань, створюють всі умови для проведення навчально-виховного процесу. Ґрунтовно, зокрема, вирішуються питання укладання колективного договору. Така робота сприяє вирішенню соціально-економічних питань членів профспілки: своєчасній виплаті заробітної плати та стипендій, надбавок до посадових окладів, премій за сумлінну працю, матеріальної допомоги педагогічним працівникам, обслуговуючому персоналу, студентам, створенню належних умов праці.

Результатом зусиль є гарні навчальні кабінети, оновлена актова зала, методичний кабінет, фасад, вся прилегла територія, що створює неповторний колорит оновленого за останні роки коледжу. Та і кожен куточок коледжу, який охоплений увагою коменданта навчального корпусу Л.М.Просяннікової сприяє особистісному зростанню, викликає бажання повернутися сюди знову.

Однією із найголовніших турбот профспілкової організації – збереження здоров’я  і працездатності всіх учасників навчально-виховного процесу. З цією метою створена постійно діюча комісія з охорони праці, яку очолює викладач коледжу О.Д. Черевко. Комісія, активно співпрацюючи з профспілковим комітетом, здійснює заходи щодо запобігання нещасним випадкам і професійним захворюванням, створенням здорових умов праці та навчання.

Також питання оздоровлення працівників та їх дітей вирішуються спільно з комісією соціального страхування, яку очолює викладач коледжу, ветеран педагогічної праці, відмінник освіти Г.Я.Філіпська. Завдяки  спільним зусиллям працівники мають можливість оздоровитися на Південному березі Криму, курортах об’єднання «Трускавець - курорт», міст Бердянська, Білгород-Дністровська, Одеси, Черкас. Таким чином, комплексне лікування змогли отримати понад 50 працівників коледжу.

 Профспілковий комітет прагне розвивати трудову і громадську активність членів профспілки, сприяти створенню гарного мікроклімату в колективі, бере участь у атестації педагогічних працівників, тарифікації тощо. Тому і панує в коледжі творча атмосфера, доброзичливі стосунки, сприятливі умови для навчання і виховання наших студентів.

Віримо, що робота профспілкового комітету потрібна людям. Усвідомлюючи свої завдання на поточний момент, не забуваємо і про перспективи. Адже кожний учасник навчально-виховного процесу повинен відчути, що його життєві і соціально-виробничі проблеми не залишаться поза увагою, що є підтвердженням правильного напрямку нашої спільної діяльності.

Газета "Педагогічний курєр" №6-7, вересень 2009 р.
Категорія: Педагогічний кур'єр | Додав: umanpedcollege (29.10.2009) | Автор: Л.В.Черевко
Переглядів: 464 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz