Головна
Реєстрація
Вхід

П`ятниця
26.04.2019
18:15
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальний процес [2]
все, що стосується навчання
Культурно-масова діяльність [2]
проведення різних заходів, свят, вечорів, конкурсів
Досягнення в спорті [1]
участь у змаганнях, спортивних святах, перемоги
Інші [4]
публікації, що не увійшли в попередні категорії
Наукова діяльність [3]
проведення конференцій, семінарів, науково-дослідницька робота
Педагогічний кур'єр [165]
тут можна знайти статті з газети УГПК "Педагогічний кур'єр"
Виховна дільність [1]
виховання робота та все що стосується виховання
Методична робота [3]
Методичні поради, робота з молодими викладачами, інтерактивні технології у навчанні, декадники
Творча лабораторія студентів [9]
Новини студентського уряду [2]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Каталог статей 
Головна » Статті » Педагогічний кур'єр

Удостоєні нагород (Лисак Георгій Захарович)

         Лисак Г.З. розпочав трудову діяльність у 1955 році робітником на Львівському заводі вантажників. З 1962 року працював керівником хору середньої школи №9 м. Дрогобича. Після закінчення Дрогобицького педагогічного інституту у 1967 році призначений на посаду викладача музики по класу баяна Уманського педагогічного училища імені Т.Г. Шевченка, яке згодом було реорганізовано в Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т.Г. Шевченка.

      Лисак Г.З. – спеціаліст високого рівня професіоналізму, має великий досвід педагогічної роботи, завдяки якому домігся визначних успіхів у вихованні підростаючого покоління, науковому та навчально-методичному забезпеченні виховної роботи, підготовці висококваліфікованих педагогічних працівників. Досконало володіє і постійно запроваджує  ефективні форми і методи підготовки майбутніх вчителів музики з дисциплін диригентсько-хорового циклу.

 Заняття проводить на високому науковому та методичному рівні. З метою активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів використовує інноваційні педагогічні технології, впроваджує та поширює  прогресивний педагогічний досвід. Творчо підходить до організаційних, навчальних, методичних проблем, завдяки чому його заняття завжди цікаві, різноманітні, з високою активністю студентів. Лисак Г.З. досяг  високих результатів у педагогічній діяльності.   За підсумками семестрового контролю успішність його студентів складає 100%, якість знань -  73 %.

Ініціатор створення і незмінний керівник академічного хору, якому у травні 2006 року підтверджено звання «Народний самодіяльний колектив». Навчає студентів на кращих зразках української та світової хорової культури.

Викладач уклав посібник «Практична робота з хором», навчальну програму з хорового класу. Підготував статтю «Деякі аспекти інтерпретації навчання хорового диригування в педагогічному коледжі» до збірника наукових праць  «Психолого-педагогічні проблеми сільської школи», що входить до переліку видань ВАК України. Створив ряд музичних творів для мішаного хору, здійснив обробки народних пісень. Постійно надає методичну допомогу молодим викладачам, вчителям музики загальноосвітніх шкіл, студентам-випускникам.

Бере активну участь  у міських та коледжанських концертах.      Відзначається загальною педагогічною культурою, високими моральними якостями. Має вагомий авторитет серед музичної громадськості міста, колег, студентів та їх батьків.

Кандидатура Лисака Г.З. рекомендована зборами колективу Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка до  представлення премії. Черкаська обласна рада задовольнила клопотання і присвоїла Лисаку Георгію Захаровичу премію імені Олександра Захаренка.

Газета "Педагогічний кур'єр" №7-8, вересень-жовтень 2012 р.


Категорія: Педагогічний кур'єр | Додав: umanpedcollege (31.10.2012)
Переглядів: 559 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz