Головна
Реєстрація
Вхід

П`ятниця
26.04.2019
18:20
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальний процес [2]
все, що стосується навчання
Культурно-масова діяльність [2]
проведення різних заходів, свят, вечорів, конкурсів
Досягнення в спорті [1]
участь у змаганнях, спортивних святах, перемоги
Інші [4]
публікації, що не увійшли в попередні категорії
Наукова діяльність [3]
проведення конференцій, семінарів, науково-дослідницька робота
Педагогічний кур'єр [165]
тут можна знайти статті з газети УГПК "Педагогічний кур'єр"
Виховна дільність [1]
виховання робота та все що стосується виховання
Методична робота [3]
Методичні поради, робота з молодими викладачами, інтерактивні технології у навчанні, декадники
Творча лабораторія студентів [9]
Новини студентського уряду [2]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Каталог статей 
Головна » Статті » Педагогічний кур'єр

Удостоєні нагород (Дашицька Любов Іванівна)

Дашицька Любов Іванівна - педагог, виконавець, композитор, інструментознавець, диригент.

У 1980 році - закінчила Рівненський педагогічний інститут. З 1975 року розпочала свою трудову діяльність на відділенні Музичного мистецтва Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка.

Дашицька Л.І. досягла високого рівня професіоналізму в роботі ініціативна, проявляє творчість, досконало володіє ефективними формами і методами організації навчання грі на народних інструментах. Впроваджує прогресивний педагогічний досвід, бере активну участь у його поширенні. Надає методичну допомогу молодим колегам, постійно працює над своїм фаховим вдосконаленням. Забезпечує високу успішність, результативність та якість підготовки вчителів музики і музкерівників.   Забезпечує оптимальне співвідношення між музично-виконавською, методичною і педагогічною підготовкою студентів. Добре володіє специфікою музичного інструменту, методами і прийомами роботи зі студентами різних рівнів музичної підготовки. вдало оновлює зміст навчання, широко використовує твори української і класичної музики. Велике значення надає роботі на дитячим репертуаром, при цьому розвиває самостійність, ініціативність, формує готовність студентів до педагогічної та концертної діяльності. Активно займається науковою діяльністю, що відображено в ряді публікацій: «Професійно-педагогічна підготовка вчителя музики, як баяніста в педагогічному коледжі», «Формування у молодших школярів інтересу до музикування на народних інструментах» та інші.

Проводить роботу по організації навчально-виховних, культурно-освітніх заходів в коледжі, місті, області та України. Дашицька Л.І. проявила себе як творчий працівник. З 1978 році учасник народного самодіяльного колективу оркестру народних інструментів «Український сувенір». З 2006 року – керівник. Колектив – учасник багатьох фестивалів, конкурсів в Україні та за її межами. Колектив виступав перед глядачами Великобританії, Франції, Іспанії, Греції, Мальти, Туреччини, Румунії, Польщі – де гідно представляли музичне мистецтво.

У 2007 році Любов Іванівна організувала вокально-інструментальний ансамбль «Штурм», який здобув звання лауреат Всеукраїнського студентського фестивалю «Барви осені», 2008-2009р., учасник Всеукраїнського конкурсу популярної пісні «Червона рута», 2010р., учасник фестивалю сучасної естрадної пісні в м. Гайворон та м. Хмельницький, 2011р. Учасники гурту працюють, творять, дарують шанувальникам естрадної музики та слухачам хвилини радості, досягають значних результатів.

У 2004 році створила інструментальний квінтет «Уманські забави», який незмінно супроводжує народні самодіяльні колективи коледжу, народний хор , вокальний ансамбль «Два кольори », «Маринонька», тріо «Перлина», та хореографічний колектив «Заремба».

Дашицька Л.І. є автором багатьох творів для вокально-інструментального ансамблю «Штурм», інструментовок для ансамблю народних інструментів та оркестру (майже 60 творів). З 1992 по 2002 рік  – учасник Уманського муніципального камерного хору. З 2008 року – член журі обласного регіонального конкурсу вокально-інструментальної майстерності «Струни серця».

Дашицька Л.І. брала участь як соліст-інструменталіст в концертах коледжанського та міського рівнів, гідно представляла місто Умань в Ромії –Сюр-Сен (Франція), 2010рік.

В 2006 році була призначена на посаду голови циклової (методичної) комісії народних інструментів. Викладач вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «викладач-методист». Нагороджена відзнаками «Лауреату ІІ ІІІ Всесоюзного фестивалів народної творчості», грамотами Міністерства освіти і науки, Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Уманської міської ради та райдержадміністрації.

Викладач високої загальної і педагогічної культури, користується авторитетом серед колег, студентів, батьків.

Кандидатура Дашицької Любові Іванівни рекомендована зборами колективу Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка до присвоєння  звання «Кращий за професією». Уманська міська рада задовольнила клопотання і за її рішенням ім’я Дашицької Любові Іванівни занесено на міську Дошку пошани.


Газета "Педагогічний кур'єр" №7-8, вересень-жовтень 2012 р.

Категорія: Педагогічний кур'єр | Додав: umanpedcollege (31.10.2012)
Переглядів: 397 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz