Головна
Реєстрація
Вхід

Неділя
20.01.2019
15:39
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальний процес [2]
все, що стосується навчання
Культурно-масова діяльність [2]
проведення різних заходів, свят, вечорів, конкурсів
Досягнення в спорті [1]
участь у змаганнях, спортивних святах, перемоги
Інші [4]
публікації, що не увійшли в попередні категорії
Наукова діяльність [3]
проведення конференцій, семінарів, науково-дослідницька робота
Педагогічний кур'єр [165]
тут можна знайти статті з газети УГПК "Педагогічний кур'єр"
Виховна дільність [1]
виховання робота та все що стосується виховання
Методична робота [3]
Методичні поради, робота з молодими викладачами, інтерактивні технології у навчанні, декадники
Творча лабораторія студентів [9]
Новини студентського уряду [2]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Каталог статей 
Головна » Статті » Педагогічний кур'єр

У співпраці - довіра

Вихованню студентської  молоді,  яка  через  кілька  років  стане  ядром  української інтелігенції, педагогічний колектив коледжу надає  особливої ваги. Ми усвідомлюємо, що  майбутнє нашого народу залежить від змісту цінностей, що  закладаються у світоглядні орієнтири молодих людей, та від того, якою мірою духовність стане основою їх життя.

 Тому у досягненні поставлених  завдань    важливу роль  відводимо організації  студентського самоврядування.

Відрадно, що діяльність створеної Асоціації студентів коледжу з року в рік набуває нового змісту. Це стало можливим завдяки кропіткій діяльності студентського уряду, до складу якого входять студенти-активісти. Серед них – Василь Діхтяренко, Ярослава Бойко, Роман Хміль, Наталія Момонт, Олена Попова, Артем Лебедєв, Анна Горбашевська.

У тісній співпраці з керівниками академічних груп студентське самоврядування успішно справляється з реалізацією своїх планів. А зроблено уже чимало. З початку навчального року проведено День здоров’я   у Білогрудівському лісі, де студенти відпочили і зарядилися позитивними емоціями, благодійну акцію  «Молодь за здоровий спосіб життя»,  за підсумками якої   діти-сироти отримали матеріальну допомогу, «Козацькі забави», беручи участь у яких, студенти показали свою силу і витривалість, спритність та винахідливість.

Знаковою сторінкою в історії коледжу стало закладання дендрологічного парку. Посаджені студентами  кущі бузку  та форзиції, різні види туї і козацький ялівець, ялинки і троянди  стануть не тільки окрасою нашого навчального закладу, а й пам’яттю нинішньому  і прийдешнім студентським поколінням. 

Враховуючи  той  факт,  що  крім  загальних  інтересів  студенти  мають  індивідуальні уподобання,  потреби,  нахили,   у коледжі створено гуртки та  клуби  за  інтересами.  Їх  різноманіття  дає можливість студентам здійснювати власний вибір культурних, моральних і духовних цінностей та на основі  їх  засвоєння набувати особистісні якості майбутнього фахівця, який відзначається активною громадянською позицією. А така цьогоріч засвідчена у проведенні студентами коледжу виставки українських рушників та літературно-музичної композиції до 100-річчя від дня народження Андрія Малишка, їх участю у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, презентацією студентських талантів на загальноміській виставці до Міжнародного дня студента.

Метою  виховання  у   нашому коледжі  є  підготовка  успішної  особистості, що здатна самореалізуватися в соціумі як громадянин,   професіонал, носій культури.  А сприяє цьому можливість студента  увійти до складу   творчих колективів, які уже стали візиткою коледжу. Це народні самодіяльні творчі колективи – ансамблі народного танцю «Вербиченька», «Заремба», вокальний ансамбль «Мозаїка», академічний та народний хор, вокально-інструментальний ансамбль «Штурм», вокальний ансамбль «Маринонька», колектив барабанщиць, тріо «Перлина», ансамбль сучасного танцю «Амелі». Творчий процес – це  не тільки можливість   спілкування  викладача  зі студентом у позааудиторний час. В умовах  такої співпраці позитивно розв'язується проблема ставлення студентів до знань,  вони  усвідомлюють  значущість  у  здобутті  якісної  вищої  освіти,  прагнуть до творчих пошуків. 

У діалозі «викладач-студент» ми надаємо великого значення партнерським стосункам – довіряємо молодим людям. А ця довіра – у проведенні днів студентського самоврядування, що стали уже традиційними, вона – в участі студентів у роботі засідань педагогічної ради коледжу, ради з профілактики правопорушень, стипендіальної комісії, у діяльності волонтерського загону «Відкриті серця», у шефській роботі.

Така  широка палітра можливостей, пропонована студентам педагогічним колективом, ефективно позначається на формуванні їхніх життєвих компетентностей,  збагаченні досвіду, самореалізації та розвитку здібностей.

 Відрадно, що ідеї, народжені молоддю, знаходять підтримку серед ровесників, викладачів коледжу та громадськості міста і  реалізовуються у насичених змістом буднях. Тож покладаємо надію на нові проекти студентського самоврядування і побажаємо студентам нових звершень у своєму професійному становленні.

Газета "Педагогічний кур'єр" №9-10, листопад 2012 р.

 

Категорія: Педагогічний кур'єр | Додав: umanpedcollege (04.12.2012) | Автор: М.В. Дзисюк
Переглядів: 392 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz