Головна
Реєстрація
Вхід

П`ятниця
16.11.2018
07:04
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальний процес [2]
все, що стосується навчання
Культурно-масова діяльність [2]
проведення різних заходів, свят, вечорів, конкурсів
Досягнення в спорті [1]
участь у змаганнях, спортивних святах, перемоги
Інші [4]
публікації, що не увійшли в попередні категорії
Наукова діяльність [3]
проведення конференцій, семінарів, науково-дослідницька робота
Педагогічний кур'єр [165]
тут можна знайти статті з газети УГПК "Педагогічний кур'єр"
Виховна дільність [1]
виховання робота та все що стосується виховання
Методична робота [3]
Методичні поради, робота з молодими викладачами, інтерактивні технології у навчанні, декадники
Творча лабораторія студентів [9]
Новини студентського уряду [2]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Каталог статей 
Головна » Статті » Педагогічний кур'єр

Святу інтелекту, креативності, гумору - 20 років

20 грудня 2011 року розпочалося велике педагогічне дійство, якому того ж дня виповнилося 20 років під моїм незмінним керівництвом.

Якщо сказати, що це було прекрасно, то значить нічого не сказати. Бо це було велично, неповторно, урочисто, професійно.

Заповнена вщент гостями, викладачами, студентами, родичами конкурсантів зала, та і самі герої дня з нетерпінням чекали початку великої залікової педагогічної роботи студентів-випускників 2011-2012 навчального року.

Звучать фанфари! На сцену піднімається ведуча: Дзисюк Інна, відмінниця навчання, студентка 206-П групи зі своєю молодшою помічницею, ученицею 6-го класу  школи-ліцею імені Юрія Гагаріна, Полушведкіною Катею, якій вперше було дозволено вести та урочисто оголосити початок конкурсу. Голова студентського самоврядування, студент 208-С групи Василь Діхтяренко під звуки мелодії гордо вносить символ педагогічної майстерності – Золоту корону переможця і надає честь відкрити конкурс «Кращий за професією» педагогічній династії - Михайлу та Євгену Хекалам.

Під задушевну мелодію пісні «Родина» Олександра Злотника студенти трьох відділень: дошкільної та початкової освіти, соціальної та корекційної педагогіки, музичного мистецтва піднімаються на сцену великою педагогічною родиною.

Щиро  привітала і благословила на великі педагогічні випробування студентів-випускників директор коледжу, кандидат педагогічних наук, Ольга Володимирівна Чепка і побажала заслуженої перемоги за титул «Кращий за професією».

 А випробування їх чекали не із легких. Адже в гарячій педагогічній боротьбі потрібно було продемонструвати і захистити свій фах, свою спеціалізацію, загальну та педагогічну культуру, ораторське мистецтво, артистичні здібності, педагогічні знання і вміння, толерантність, компроміс, витримку, саморегуляцію, таланти в різних областях, мовну культуру, словом, педагогічну майстерність у п’яти конкурсах: «Представленні», «Інтелектуальному», «Домашньому завданні», «Майбутній педагог очима дітей», «Роботі з залою», «Танцювальному».

Зала завмирала від виступу кожної групи студентів-випускників.

Не можна було залишитися байдужим до представлення кожної групи, де мали місце інновації, самобутність, розмаїття костюмів, задушевність слова, повага до свого куратора, ціннісне ставлення до навчання на своєму відділенні, любов і повага один до одного.

«Інтелектуальний конкурс» довів, що наші студенти - це і поети, і глибокі знавці педагогіки, психології, методик відповідно своєї кваліфікації. При вирішенні логічних завдань «Чорного ящика», студенти продемонстрували досконале володіння  педагогічною інтуїцією та зіркістю.

Не менш вражало всіх своєрідне передбачення майбутнього в «Домашньому завданні», де студенти-конкурсанти за допомогою різноманітних інноваційних технологій та засобів самовираження, інформаційно-комунікативних технологій розкривали суть педагога-майстра майбутнього 30-50 років поспіль.

Виконуючи завдання роботи з залою, слід було організувати живу роботу з аудиторією, наближеною до педагогічної діяльності, проявити педагогічні здібності, мовну культуру. До роботи на сцені були задіяні батьки, викладачі, випускники минулих років. Малювали овочами, навчали англійської мови глядача, організовували інтерв’ю  з залою. Цікаво працювали всі: і глядачі, і конкурсанти, і навіть журі. А членами журі були метри своєї справи: Ткачук Лариса Василівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки, Відмінник освіти України УДПУ імені Павла Тичини; Волошин Петро Миколайович - кандидат педагогічних наук, заслужений працівник культури України, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін УДПУ імені Павла Тичини; Грохольська Світлана Миколаївна – провідний спеціаліст Служби у справах дітей Уманської міської ради; Петриченко Неля Петрівна – головний спеціаліст відділу культури та туризму Уманської міської ради.

Піком майстерності були танці «МайДанс». Вісім прекрасних, величних, різноманітних композицій. Кожен танець закінчувався цікавою фігурою: планетою Земля – у студентів 401-М групи, символом педагогу – у 407-С групи, географічною картою України із чудових пазлів – у 404-П групи, райдугою щастя – у 402-Д групи, у 308-ДС групи – сакурою, у 409-Д групи – символом вічного кохання, у 403-Д групи – ангелами,  у 405-П групи – символом юності.

За результатами оцінювання роботи студентів членами журі, які в нинішньому сезоні були надзвичайно справедливими, визначились переможці:

І місце –  вибороли студенти 404-П гр. (керівник академічної групи Поштарук Л.І.);

ІІ місце – студенти 402-Д гр. (керівник академічної групи Колісніченко А.І.);

ІІІ місце – студенти 403-Д гр. (керівник академічної групи Кравчук Н.П.);

ІV місце – студенти 401-М гр. та 405-П гр. (керівники академічних груп Слонь С.Л., Кулібаба О.С.);

V місце - студенти 407-С гр., 409-Д гр., 308-ДС гр. (керівники академічних груп Прокопенко Н.В., Кучай А.І., Піковець Н.В.).

Голова профкому коледжу  Леоніла Черевко - незмінний спонсор програми, уже традиційно вручила учасникам свята великі солодкі призи.

Велике педагогічне дійство не було б таким вдалим, фейєричним, організованим  без підтримки та професіоналізму адміністрації коледжу, особливо З.М. Крамської та М.В.Дзисюка, керівників академічних груп, дизайнера сцени - викладача Оксани Бабич та її студентів: Чепельської Л, Степаненко Я., Святецької В., Завацької М., Бойко Я., звукорежисерів – Віталія Буртового, Надії і Олександра Кляусів, відеооператора  Тетяни Дудок, фоторепортера Миколи Кравченка, голови лічильної комісії Ольги Рябошапки. Особливу подяку виловлюємо викладачам Валентину Білошкурському, за забезпечення ІКТ, Андрію Болдирєву  та всім хореографам, які підготували оригінальні танцювальні постановки. За дисципліну та порядок у залі  відповідали студенти 303-Д групи під загальним керівництвом Хміля Романа. Велику підтримку та допомогу в підготовці конкурсу надав випускник педагогічного університету Михайло Колісник.

Залишилося незабутнім враження від інтелектуальної, змістовної, емоційної залікової роботи майбутніх професіоналів у педагогічній царині. Всі переконалися в тому, що майбутнє буде в надійних руках.

А тих, хто не мав можливості відвідати наше свято 20 грудня 2011 р., запрошуємо переглянути інформацію на сайті коледжу.

Конкурс був, є і буде. До зустрічі на святі  інтелекту, креативності та гумору у 2012 році!


Газета "Педагогічний кур'єр" №1-2, січень 2012 р.

Категорія: Педагогічний кур'єр | Додав: umanpedcollege (19.09.2012) | Автор: Л.В. Колісник
Переглядів: 296 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz