Головна
Реєстрація
Вхід

Субота
17.11.2018
06:32
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальний процес [2]
все, що стосується навчання
Культурно-масова діяльність [2]
проведення різних заходів, свят, вечорів, конкурсів
Досягнення в спорті [1]
участь у змаганнях, спортивних святах, перемоги
Інші [4]
публікації, що не увійшли в попередні категорії
Наукова діяльність [3]
проведення конференцій, семінарів, науково-дослідницька робота
Педагогічний кур'єр [165]
тут можна знайти статті з газети УГПК "Педагогічний кур'єр"
Виховна дільність [1]
виховання робота та все що стосується виховання
Методична робота [3]
Методичні поради, робота з молодими викладачами, інтерактивні технології у навчанні, декадники
Творча лабораторія студентів [9]
Новини студентського уряду [2]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Каталог статей 
Головна » Статті » Педагогічний кур'єр

"Ми - це не безліч стандартних "Я"...

«Ми – це не безліч стандартних «Я», а безліч всесвітів різних», – ці слова Василя Симоненка ніби розкривають особистісні якості кожного педагога, студента коледжу. Для підвищення, утвердження своєї професійної кваліфікації в нашому закладі проводиться значна робота..

Зокрема, з початку начального року викладачі-тренери Білошкурський В.В., Колісніченко А.І. успішно провели курси Intel «Навчання для майбутнього». П’ятнадцятеро викладачів успішно склали програму і отримали сертифікати.

За словами К.Д.Ушинського, «…учитель може виховувати і навчати доти, допоки сам працює над своїм вихованням, освітою». Про стилі педагогічного спілкування та навчання допомагають тренінги, що періодично відбуваються у коледжі. Останній мав назву «Застосування інтерактивних технологій у навчально-виховному процесі». Творчо і професійно підходять до організації і проведення школи-тренінгу викладачі, майстри педагогічної справи Плахотна С.І. і Кравчук Н.П.

Студенти - на зимових вакаціях, а в стінах коледжу проходять традиційно педагогічні читання викладачів. Цього року тема прозвучала так: «Проблеми формування креативних якостей майбутніх педагогів у контексті професійної підготовки». Робота проводилась у секції викладачів дошкільної та початкової освіти, соціальної та корекційної педагогіки (керівники – заступник директора з соціально-гуманітарної та виховної роботи Дзисюк М.В., кандидат філологічних наук, методист коледжу Денисюк Т.К., методист коледжу Дзисюк В.В.) Викладачі Білошкурський В.В., Кулібаба О.С., Малишева Л.С., Матюшин С.А., Попов М.М., Смілянець В.В., Соболенко О.І., Станчук Л.І., Сьоміна О.І., Нестерчук Т.О., Чепкий В.В., Черевко Л.В., Шабаш С.П., Шимкова Ю.М. ґрунтовно розкрили проблеми формування креативного мислення, здібностей студентів на заняттях та в позааудиторний час.

Викладачі музики та методики музичного мистецтва Гончарук С.В., Данилюк О.А., Дорошенко С.О., Кайкова М.М., Лебідь В.П., Мерзлюк Л.В., Сивак В.М., Солодовнік О.І., Хекало Л.Л., Цюра С.С., Штремель С.В. виступили з повідомленнями і доповідями  у секції  викладачів музики та методики музичного виховання (керівники - завідувач відділенням музичного мистецтва Вишневецька Л.Г. та голова циклової комісії музики та методики музичного виховання Мерзлюк Л.В.), де розглядали питання нетрадиційного підходу до розвитку творчих здібностей студентів музичного відділення.

Із заключним словом про підсумки педагогічних читань виступили заступник директора з навчальної роботи Яблонська З.В., заступник директора з соціально-гуманітарної та виховної роботи Дзисюк М.В., та методист коледжу Денисюк Т.К.

Матеріали конференції надруковано у збірнику з однойменною назвою читань.

Вітаю викладачів, студентів, технічних працівників з нагоди новорічних свят. Бажаю досягнути найвищої науки – мудрості, а мир, милосердя, співпереживання нехай множаться зернами добра у родинах і на роботі.


Газета "Педагогічний кур'єр" №1-2, січень 2012 р.

Категорія: Педагогічний кур'єр | Додав: umanpedcollege (19.09.2012) | Автор: Т.К. Денисюк
Переглядів: 1750 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz