Головна
Реєстрація
Вхід

П`ятниця
19.04.2019
02:52
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальний процес [2]
все, що стосується навчання
Культурно-масова діяльність [2]
проведення різних заходів, свят, вечорів, конкурсів
Досягнення в спорті [1]
участь у змаганнях, спортивних святах, перемоги
Інші [4]
публікації, що не увійшли в попередні категорії
Наукова діяльність [3]
проведення конференцій, семінарів, науково-дослідницька робота
Педагогічний кур'єр [165]
тут можна знайти статті з газети УГПК "Педагогічний кур'єр"
Виховна дільність [1]
виховання робота та все що стосується виховання
Методична робота [3]
Методичні поради, робота з молодими викладачами, інтерактивні технології у навчанні, декадники
Творча лабораторія студентів [9]
Новини студентського уряду [2]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Каталог статей 
Головна » Статті » Педагогічний кур'єр

Наближаємо освіту до людини

ХХІ століття не любить лінивих та безініціативних – йому потрібні мобільні, активні й розумні люди. Тож  доля кожного – в його руках, головне – правильно впорядкувати наявні ресурси (матеріальні засоби, кошти, свій інтелектуальний потенціал, час). Заочна освіта є найбільш адаптованою до ринкової економіки, а тому має велике соціальне значення. Вона в цілому не поступається денній формі освіти, навпаки, її випускники краще підготовлені до самостійної діяльності. Більшість фахівців – експертів ринку праці вважають, що між справжнім студентом-заочником і середньостатистичним студентом денної форми навчання різниці, як правило, немає, а якщо і спостерігається, то на користь заочника, бо за його плечима вже є досвід спілкування з жорстоким світом боротьби за місце під сонцем. Тому такі фахівці впевненіше беруться за розробку будь-яких проблем, а також краще орієнтуються в складних та суперечливих ситуаціях. Відповідно, вони скоріше отримують керівні посади. Тобто, заочна освіта – це ключ, який відкриває двері в світ необмежених можливостей і блискучих перспектив. Це саме той розумний компроміс між навчанням та професійною діяльністю, який надає Вам змогу створити себе.

Навчання на заочному відділенні нашого коледжу – це найкраща можливість отримати вищу освіту та підвищити чи змінити свою кваліфікацію без відриву від виробництва або іншої основної діяльності. У нас підготовка фахівців орієнтована на прогресивні сучасні підходи до організації та проведення навчального процесу з урахуванням вітчизняного та світового досвіду освіти згідно з вимогами Болонської декларації. Регулярні стажування викладачів у базовому університеті, планові підвищення кваліфікації, їхня постійна практична робота, використання в навчальному процесі кращих сучасних європейських педагогічних технологій забезпечують адекватність змісту підготовки студентів сучасним економічним реаліям, а також відповідність міжнародним вимогам до якості освіти. Система та цілеспрямованість підготовки фахівців відповідає сучасним і перспективним вимогам ринку праці. Викладачі використовують методику практичного консультування, вирішують завдання адаптації знань студентів до реальних потреб освітніх закладів та установ.

Організаційне та навчально-методичне забезпечення навчально-виховного процесу відповідає вимогам сьогодення. Система планування навчально-виховного процесу ґрунтується на освітньо-кваліфікаційній програмі, навчальному плані, робочому навчальному плані, робочих програмах навчальних дисциплін, програмі практик, засобах діагностики якості вищої освіти, методичних вказівках і тематиці курсових робіт, методичних вказівках і тематиці дипломних робіт спеціалістів, методичній документації для організації самостійної роботи студентів.

Навчальні плани та робочі програми формуються за двома головними критеріями: перший – це попит ринку на фахівців відповідного профілю, а другий – прогнозування потреб у спеціалістах з урахуванням світових тенденцій розвитку освіти. Освіта завжди має випереджати практику. Тому всі програми достатньо насичені і використовують найсучасніші методи як теоретичної, так і практичної підготовки.

Наші студенти – особливі. Серед них молоді люди та особи зрілого віку, мешканці міст і малих населених пунктів, військовослужбовці та студенти інших навчальних закладів, а також ті, хто вже мають вищу освіту. Більшість студентів-заочників, як правило, компетентні фахівці, які мають досвід роботи в тій або іншій сфері господарської діяльності чи мають базові знання та досвід навчання. Студенти заочного відділення відрізняються високим рівнем мотивації до навчання, а прийняте ними рішення щодо навчання зумовлене найважливішим чинником – потребою в отриманні знань, навичок, умінь. Тобто, вони глибоко усвідомлюють, що компетентний спеціаліст повинен володіти широким колом питань, які формують майбутнє освіти, власне майбутнє. Вони розуміють, що заочне навчання – це крок до більш професійного рівня, що дає реальну можливість бути затребуваними на ринку праці. Саме тому наші студенти досягають значних успіхів у професійній  діяльності. Заочне відділення Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.. Т.Г.Шевченка пишається своїми випускниками, підтримує з ними зв’язок. Більшість з них стають успішними  людьми –  провідними фахівцями та керівниками закладів освіти.

І насамкінець звертаюсь до потенційних абітурієнтів: вибір майбутньої спеціальності – важливий і відповідальний момент у житті кожної людини. Зазвичай цей вибір усвідомлений і людина цілеспрямовано готується до реалізації своєї мети. Якщо Ви бажаєте бути успішним в майбутньому житті, оберіть місцем навчання наше заочне відділення. Ми будемо Вам раді та виправдаємо усі Ваші очікування.


Газета "Педагогічний кур'єр" №9-10, листопад 2012 р.

Категорія: Педагогічний кур'єр | Додав: umanpedcollege (05.12.2012) | Автор: Г.В.Фещенко, кан.пед.наук
Переглядів: 391 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz