Головна
Реєстрація
Вхід

П`ятниця
16.11.2018
07:38
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальний процес [2]
все, що стосується навчання
Культурно-масова діяльність [2]
проведення різних заходів, свят, вечорів, конкурсів
Досягнення в спорті [1]
участь у змаганнях, спортивних святах, перемоги
Інші [4]
публікації, що не увійшли в попередні категорії
Наукова діяльність [3]
проведення конференцій, семінарів, науково-дослідницька робота
Педагогічний кур'єр [165]
тут можна знайти статті з газети УГПК "Педагогічний кур'єр"
Виховна дільність [1]
виховання робота та все що стосується виховання
Методична робота [3]
Методичні поради, робота з молодими викладачами, інтерактивні технології у навчанні, декадники
Творча лабораторія студентів [9]
Новини студентського уряду [2]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Luba800

Корисні посилання

 Каталог статей 
Головна » Статті » Педагогічний кур'єр

МОН України визнало коледж акредитованим

Довгоочікувана подія для працівників та студентів коледжу сталася 2 липня 2009 року, коли відбулося засідання Державної акредитаційної комісії України під головуванням міністра освіти і науки України Івана Вакарчука, де розглядалося питання надання акредитацій та ліцензій для вищих навчальних закладів України. Рішенням Державної акредитаційної комісії відповідно висновків експертів Міністерства освіти і науки України Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка в цілому та спеціальність 5.010105 «Соціальна педагогіка» визнано акредитованими повторно за І рівнем (протокол №79 від 02.07.2009 р.).

Акредитація ВНЗ -  це державне визнання його статусу та надання права провадити освітню діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти та кваліфікації, відповідно до вимог стандартів вищої освіти, а також до державних вимог щодо кадрового, науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення.

Акредитація коледжу здійснюється кожних 5 років, тому і 2008-2009 навчальний рік став особливо напруженим для викладацького та студентського колективів коледжу. З 14 по 16 квітня 2009 року експертна комісія в складі Безпалько Ольги Володимирівни, доктора педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки і корекційної освіти Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка та Вайноли Ренати Хайківни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова здійснювала чергову акредитаційну експертизу підготовки молодших спеціалістів за спеціальностями 5.010105 Соціальна педагогіка, 5.010101 Дошкільне виховання, 5.010102 Початкове навчання, 5.010103 Педагогіка і методика середньої освіти Музика та бакалаврів за спеціальністю Дефектологія (логопедія).

З метою перевірки якості підготовки фахівців були проведені контрольні роботи для студентів усіх спеціальностей. ККР засвідчили, що рівень знань студентів цілком відповідає критеріям та вимогам, які ставляться до підготовки фахівців. Практична підготовка організовується відповідно до Положення  про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України та програм  практики зі спеціальностей, складених згідно з  Галузевими стандартами  вищої освіти.

Аналіз виховної роботи зі студентами в коледжі виявив, що вона здійснюється на основі суб’єкт-суб’єктних відносин з залученням викладачів, кураторів груп, органів студентського самоврядування, вихователів гуртожитку. Вихованню у студентів високої духовної культури, формуванню їх світоглядної позиції, естетичних поглядів і смаків сприяють організація культурного дозвілля, участь у колективах художньої самодіяльності, гуртках та клубах.

Значна увага у ході експертної перевірки приділялась аналізу навчально-методичних комплексів з загальноосвітніх, гуманітарних і соціально-економічних, фундаментальних дисциплін та з предметів циклу професійної та практичної підготовки. До складу навчально-методичних комплексів входять навчальна та робоча програми, методичні розробки до практичних та семінарських занять, самостійної роботи студентів,  тематика курсових робіт,  програми іспитів та заліків тощо.

Кадрове забезпечення спеціальностей відповідає нормативним показникам. Предметні (циклові) комісії, які забезпечують навчально-виховний процес на спеціальностях, укомплектовані педагогічними кадрами, які мають  достатній навчально-методичний  рівень і сприяють якісній підготовці молодших спеціалістів. Фахова підготовка здійснюється відповідними предметними (цикловими) комісіями, котрі забезпечують викладання професійно-орієнтованих дисциплін, а також іншими комісіями, відповідно до графіка навчального процесу, навчальних планів та програм.

Перевірка матеріально-технічної бази коледжу виявила, що в закладі створено необхідну матеріально-технічну базу, що забезпечує здійснення навчального процесу та виховної роботи, організації дозвілля студентів. Наявні всі необхідні кабінети і лабораторії, передбачені навчальними планами підготовки фахівців даних спеціальностей.

Отже, заклад здатний здійснювати освітню діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти та кваліфікацій, відповідно до стандартів освіти та державних вимог.  Освітня діяльність  Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу  відповідає встановленим критеріям та вимогам. Наявне кадрове, матеріально-технічне, навчально-методичне забезпечення, набутий досвід з підготовки фахівців, підтримка Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації забезпечують державну гарантію якості освіти.

Газета "Педагогічний кур'єр" №6-7,  вересень 2009 р.
Категорія: Педагогічний кур'єр | Додав: umanpedcollege (28.10.2009) | Автор: З.В. Яблонська
Переглядів: 544 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz