Головна
Реєстрація
Вхід

Неділя
23.09.2018
10:11
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальний процес [2]
все, що стосується навчання
Культурно-масова діяльність [2]
проведення різних заходів, свят, вечорів, конкурсів
Досягнення в спорті [1]
участь у змаганнях, спортивних святах, перемоги
Інші [4]
публікації, що не увійшли в попередні категорії
Наукова діяльність [3]
проведення конференцій, семінарів, науково-дослідницька робота
Педагогічний кур'єр [165]
тут можна знайти статті з газети УГПК "Педагогічний кур'єр"
Виховна дільність [1]
виховання робота та все що стосується виховання
Методична робота [3]
Методичні поради, робота з молодими викладачами, інтерактивні технології у навчанні, декадники
Творча лабораторія студентів [9]
Новини студентського уряду [2]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Каталог статей 
Головна » Статті » Педагогічний кур'єр

Мистецтво, що звертається до серця

Мистецтво має надзвичайну здатність усебічно діяти на людину, виховувати її розум і серце, впливати на думки й почуття. Творчість нерозривно пов’язана з умінням мріяти, фантазувати, активізувати емоційну сприятливість, збагачувати досвід, а отже всебічно розвивати особистість, її ціннісні установи, загальну культуру.

Залучення молоді до музичного мистецтва веде до того, що її почуття, смаки, потреби набувають нового змісту, відповідної естетичної форми, тому потреба до самовираження та самовдосконалення реалізується у виконавській майстерності.

21 квітня відбувся Другий регіональний обласний конкурс «Струни серця».

Його організатори ставили завдання виявити найбільш талановитих учасників для подальшого їх навчання у мистецьких закладах, створити  соціально сприятливі  умови для розвитку творчого потенціалу, найефективнішої самореалізації  обдарованої молоді, подолання емоційних, особистісних та інших психологічних бар’єрів; сприяти підвищенню рівня музичної освіти дітей та обміну професійним досвідом у галузі музичної педагогіки та виконавства.

Серед учасників конкурсу – учні загальноосвітніх навчальних закладів і дитячих музичних шкіл, вихованці позашкільних установ, шкіл мистецтва Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської областей.

Конкурсанти демонстрували авторитетному журі природні музичні здібності, свої виконавські вміння, сценічну культуру й артистизм.

Класичні твори у їх виконанні допомогли глядачам заглибитись у себе, уповільнити плин нашого суєтного життя та внести в нього часточку гармонії. Сучасні твори додали енергії та звеселили, а народні пісні спонукали відчути невидимий зв’язок зі своїм народом, своєю країною.

У залежності від набраних балів, учасники конкурсу отримали золоті, срібні та бронзові дипломи, цінні подарунки і грошові премії, відзнаки за особливі художньо-виконавські якості, сертифікати-рекомендації для вступу на навчання в Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Тараса Шевченка.

Переможцями конкурсу стали Олександр Черевченко, Ірина Суфлітіна,  Даша Ревнюк, Тетяна Петриченко.

Конкурс перетворився на справжній пісенний вернісаж, де кожен учасник розкрив гармонію почуттів найглибших струн серця, наповнивши атмосферу добром, красою, життєдайною силою, творчим піднесенням.

Найвищою оцінкою проведення конкурсу стала думка  його учасників. Так, Баланюку Вадиму сподобалась доброзичлива атмосфера, гарна організація заходу,  він планує взяти участь у такому конкурсі на наступний рік. Носатюк Борис відзначив привітність педагогів та студентів, висловив сподівання щодо реалізації мрій навчатись на відділенні музичного мистецтва.

Світ швидко змінюється, а разом з ним людські цінності та вподобання, проте музика залишатиметься у житті людей завжди, додаючи їм наснаги, роблячи їх кращими та чуйними, а їхнє життя змістовнішим. Тож плекаємо надію, що конкурс «Струни серця» щорічно буде сяяти новими барвами та радуватиме нас професіоналізмом, творчою майстерністю виконавців, залишиться взірцем вірного служіння високим ідеалам української культури, які спрямовані на відродження духовності українського народу.

Газета "Педагогічний кур'єр" №4-11, травень 2010 р.

Категорія: Педагогічний кур'єр | Додав: umanpedcollege (05.10.2010) | Автор: М.В. Дзисюк, Л.Г. Вишневецька
Переглядів: 773 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz