Головна
Реєстрація
Вхід

П`ятниця
21.09.2018
15:40
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Навчальний процес [2]
все, що стосується навчання
Культурно-масова діяльність [2]
проведення різних заходів, свят, вечорів, конкурсів
Досягнення в спорті [1]
участь у змаганнях, спортивних святах, перемоги
Інші [4]
публікації, що не увійшли в попередні категорії
Наукова діяльність [3]
проведення конференцій, семінарів, науково-дослідницька робота
Педагогічний кур'єр [165]
тут можна знайти статті з газети УГПК "Педагогічний кур'єр"
Виховна дільність [1]
виховання робота та все що стосується виховання
Методична робота [3]
Методичні поради, робота з молодими викладачами, інтерактивні технології у навчанні, декадники
Творча лабораторія студентів [9]
Новини студентського уряду [2]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Каталог статей 
Головна » Статті » Педагогічний кур'єр

До нових звершень

20 cічня 2010 року в актовому залі коледжу відбулась чергова звітно-виборча профспілкова конференція первинної профспілкової організації працівників і  студентів Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу   ім. Т.Г.Шевченка, на якій були присутні 187  члени Профспілки. У роботі конференції взяла участь представник обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, завідуюча обласним будинком вчителя Світлана Федорівна Панченко, представники адміністрації коледжу.

На порядку денному було декілька питань, серед яких :

- Звіт про роботу профспілкового комітету та ревізійної комісії за період з грудня 2004 року по грудень 2009 року;

- Вибори складу профспілкового комітету коледжу;

- Вибори голови профспілкового комітету;

- Вибори ревізійної комісії профспілкового комітету;

- Делегування до складу обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

- Вибори делегатів на звітно-виборчу профспілкову конференцію Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З доповіддю про роботу профкому виступила голова профкому Л.В.Черевко. Вона проаналізувала основні напрямки роботи комітету щодо захисту економічних, соціальних, трудових, правових інтересів членів профспілки. Значну увагу приділила роботі щодо укладання колективного договору, питанням соціальної, культурно-масової роботи, охороні праці, оздоровленню. Зазначила, що профком коледжу керується активною та цілеспрямованою діяльністю обласної організації Профспілки, яку очолює О.Д.Жалдак, тому і знаходиться у постійному пошуку та удосконаленні найбільш ефективних форм своєї роботи.

Головне, підкреслила Л.В.Черевко, це те, що Профспілкова організація працівників та студентів завжди відкрита для всіх членів колективу та готова прийти їм на допомогу в будь-яких ситуаціях. Також вона наголосила, що вся робота, яка була зроблена протягом звітного періоду, цілком і повністю заслуга не однієї людини, а команди профспілкових лідерів, членів профкому, профгрупоргів.

Головним показником діяльності профкому стали виступи Л.П.Сидорчук, Л.О. Акульшиної, О.В.Данішевської, О.Д.Черевко, Л.А.Кравченко, В.І.Барабаш, О.Г.Загороднюк, О.Ребрини, Ю.Томачук,  які висловили свої зауваження щодо роботи профкому і профспілки та внесли пропозиції щодо її поліпшення.

Делегати конференції оцінили роботу профкому коледжу як задовільну, а головою профкому обрали викладача коледжу Черевко Л.В.

 До нового складу профкому увійшло 13 осіб, що представляють працівників, представників адміністрації, студентів. Наступний звітний період профком представлятимуть Л.В.Черевко, С.І. Плахотна, О.Г.Загороднюк, А.О.Медведєва, І.М.Харченко, В.І.Барабаш, О.В.Данішевська,                                                                                                                              Ю.А.Мараховська, З.М.Крамська, Л.П.Сидорчук,  А.Пахнюк, А.Горобець, А.Загнітко.

До складу ревізійної комісії Профспілкового комітету коледжу було обрано О.І.Мельник – викладача коледжу, Р.Т.Петровську – лаборанта коледжу та Н.Дарієнко – профгрупорга 202-Д групи.

 Делегатами обласної конференції працівників освіти і науки обрали директора коледжу О.В.Чепку та голову профкому Л.В.Черевко, яку обрано і до складу обласної організації Профспілки.

Усі члени профспілкової організації коледжу висловили сподівання, що наша організація буде лише процвітати та досягати нових висот і побажали профспілковому комітету натхнення і завзяття у роботі, нових ідей щодо поліпшення роботи, наповнення життя профспілки новим змістом. Віримо, що ці задуми будуть успішно втілені в життя.

Газета "Педагогічний кур'єр" №1-3, березень 2010 р.
Категорія: Педагогічний кур'єр | Додав: umanpedcollege (06.05.2010) | Автор: Л.В.Черевко
Переглядів: 375 | Рейтинг: 0.0/0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz