Каталог статей
Головна » Статті » Педагогічний кур'єр

Спортивні перемоги

Спортивні традиції Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка примножуються впродовж багатьох років. У закладі діють спортивні секції з легкої атлетики, міні-футболу, баскетболу, волейболу, ритмічної гімнастики, настільного тенісу.

Після закінчення навчальних занять студенти можуть відвідувати спортивні секції або просто зайти в спортивну залу і займатися зміцненням свого здоров’я, чи готуватися до участі у спортивних змаганнях.

Збірні команди коледжу беруть участь у міських та обласних змаганнях серед навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та посідають призові місця. Зокрема, команда коледжу зайняла призові місця в міських змаганнях з міні-футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу та на чемпіонаті міста з легкоатлетичного кросу, присвяченого Дню фізичної культури і спорту. Цього року студент 203-Д групи Сокур Роман став чемпіоном міста з легкоатлетичного кросу на дистанції 3000 м, а на чемпіонаті області в складі збірної команди міста зайняв почесне третє місце.

Слуцька Катерина, студентка 304-С групи, посіла І місце на чемпіонаті України з кіокушинкай карате у розділі «Куміте». Чиркова Єлизавета, студентка 104-С групи, виборола ІV місце на чемпіонаті України з метання диску та молота.

Окрім спортивних змагань, студенти залюбки беруть участь у «Козацьких розвагах», «Богатирських іграх» та інших заходах.

Сьогодні викладачі фізичного виховання Черненко В.В., Цупило І.В., Черненко Л.П., Чепкий В.В., Задорожній А.В., Бабой І.В. докладають великих зусиль для поліпшення спортивно-масової роботи з метою вирішення основного завдання – зміцнення здоров’я студентів.

Педагогічний кур'єр" №2-6, жовтень 2008 р.

Категорія: Педагогічний кур'єр | Додав: umanpedcollege (01.02.2009) | Автор: Черненко В.В.
Переглядів: 389 | Рейтинг: 0.0/0