Неділя, 11.04.2021, 02:10
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"
Місія Коледжу – сприяти формуванню освiченої, гармонiйно розвиненої особистостi, здатної до постiйного оновлення наукових знань, професійної мобiльностi та швидкої адаптацiї до змiн i розвитку в соцiально-культурнiй сферi, освітніх технологiях, системах управлiння та органiзацi працi в умовах ринкової економiки.
Приветствую Вас Гість | RSS
Ми у Facebook
Меню сайту
...
Корисні посилання
-->

         Завідувач відділення – Сидорчук Людмила Петрівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, викладач психолого–педагогічних дисциплін. Освіта: магістратура в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, спеціальність: соціальна робота, 2018 р.; Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини, спеціальність: педагогіка і психологія (дошкільна), кваліфікація: викладач психології та педагогіки (дошкільні). Вихователь, 1996 р.; Уманське педагогічне училище ім. Т.Г. Шевченка, спеціальність: дошкільне виховання, кваліфікація: вихователь та організатор музичної діяльності в дошкільному закладі, 1993 р.  Педагогічний стаж роботи – 23 роки.

          Відділення соціальної та спеціальної освіти наймолодше в закладі. З 2002 року розпочато підготовку соціальних педагогів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст». У зв’язку зі змінами, що відбулися в освіті за Переліком галузей знань та спеціальностей 2015 року, був припинений набір студентів за цією спеціальністю, а розпочався за спорідненою спеціальністю: соціальна робота.

          Окрім цього студенти відділення мають змогу отримати предметну спеціалізацію на вибір: «практичний психолог», «керівник фізичного виховання», «фахівець із соціально-правового захисту неповнолітніх», «соціальний педагог».

      Після ліцензування спеціальності 231 Соціальна робота на здобуття студентами освітнього ступеня "бакалавр" у 2018 році та продовженої ліцензії спеціальності 016 Спеціальна освіта студенти цих спеціальностей отримали можливість продовжувати навчання за відповідними спеціальностями без зміни навчального закладу, у звичній атмосфері, уникаючи психологічного дискомфорту.

Відділення соціальної та спеціальної освіти здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст та освітнього ступеня БАКАЛАВР.

Освітня програма Соціальна робота

БАКАЛАВР (Термін навчання 3 роки 10 місяців):

Галузь знань    23 Соціальна робота

Код та найменування спеціальності 231 Соціальна робота

кваліфікація «Бакалавр з соціальної роботи. Соціальний працівник (фахівець із соціальної роботи)»

додаткові кваліфікації:

  • «Практичний психолог».

БАКАЛАВР (Скорочений термін навчання: на базі ОКР молодшого спеціаліста 1 рік 10 місяців; на базі повної вищої освіти за спорідненою спеціальністю 1 рік).

Перелік дисциплін

 

ОКР МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ:

кваліфікація «Фахівець із соціальної роботи»

додаткові кваліфікації:

  •  «Керівник фізичного виховання»;
  • «Фахівець із соціально-правового захисту неповнолітніх»;
  • «Практичний психолог».

Перелік дисциплін

 

 

Освітня програма Спеціальна освіта (логопедія). Інклюзивна освіта

БАКАЛАВР (Термін навчання 3 роки 10 місяців):

Галузь знань    01 Освіта/Педагогіка

Код та найменування спеціальності 016 Спеціальна освіта

кваліфікація «Бакалавр спеціальної освіти. Дефектолог. Вихователь дітей з порушенням психофізичного розвитку, асистент педагога з інклюзивної освіти».

БАКАЛАВР (Скорочений термін навчання: на базі ОКР молодшого спеціаліста 1 рік 10 місяців; на базі повної вищої освіти за спорідненою спеціальністю 1 рік).

Перелік дисциплін

 

Детальніше про відлділення

 

Положення про відділення соціальної та спеціальної освіти  КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж  ім.Т.Г.Шевченка"

 

Всеукраїнська науково-практична конференція науковців, аспірантів, педагогів та студентів «Розвиток соціальної роботи та спеціальної освіти: реалії, досвід, перспективи» (11.12.2019 - 12.12.2019)

Тиждень відділення (04.11.2019-19.11.2019)

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Умані » Україна
Новини про все
Пошук роботи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Комунальний вищий навчальний заклад "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка" © 2021