Головна
Реєстрація
Вхід

Субота
23.03.2019
10:15
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Відділення соціальної та спеціальної освіти 

         Завідувач відділення – Сидорчук Людмила Петрівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, викладач психолого–педагогічних дисциплін. Освіта: магістратура в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, спеціальність: соціальна робота, 2018 р.; Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини, спеціальність: педагогіка і психологія (дошкільна), кваліфікація: викладач психології та педагогіки (дошкільні). Вихователь, 1996 р.; Уманське педагогічне училище ім. Т.Г. Шевченка, спеціальність: дошкільне виховання, кваліфікація: вихователь та організатор музичної діяльності в дошкільному закладі, 1993 р.  Педагогічний стаж роботи – 23 роки.

          Відділення соціальної та спеціальної освіти наймолодше в закладі. З 2002 року розпочато підготовку соціальних педагогів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст». У зв’язку зі змінами, що відбулися в освіті за Переліком галузей знань та спеціальностей 2015 року, був припинений набір студентів за цією спеціальністю, а розпочався за спорідненою спеціальністю: соціальна робота.

          Окрім цього студенти відділення мають змогу отримати предметну спеціалізацію на вибір: «практичний психолог», «керівник фізичного виховання», «фахівець із соціально-правового захисту неповнолітніх», «соціальний педагог».

      Після ліцензування спеціальності 231 Соціальна робота на здобуття студентами освітнього ступеня "бакалавр" у 2018 році та продовженої ліцензії спеціальності 016 Спеціальна освіта студенти цих спеціальностей отримали можливість продовжувати навчання за відповідними спеціальностями без зміни навчального закладу, у звичній атмосфері, уникаючи психологічного дискомфорту.

          Сьогодні на відділенні навчається 186 студентів. Навчальний процес на відділенні забезпечують 65 викладачів, з них – 1 доктор педагогічних наук, 8 кандидатів наук, 13 викладачів-методистів, 1 старший викладач та 23 викладачі вищої кваліфікаційної категорії.

          На відділенні зберігаються традиції, що сприяють адаптації першокурсників до студентського життя та їх подальшого професійного зростання. Великою популярністю у студентів користується конкурс фахової майстерності «Молодь обирає здоров’я!». Посвята у студенти, Свято відмінника, інсценізації творів Шевченка, Тиждень відділення (до днів соціального працівника та соціального педагога) тощо.

          Активно функціонує діяльність волонтерського загону «Відкриті серця», який очолює викладач фахових дисциплін Крупенко І.М. Студенти  проводять акції допомоги бійцям АТО, хворим дітям, людям похилого віку, дітям-інвалідам. Серед них: участь у Всеукраїнській акції «Серце до серця» по збору коштів для дітей з вадами зору; акції по збору речей, книг, іграшок для людей похилого віку та дітей дитячого будинку, притулку; соціальні акції присвячені Дню боротьби зі СНІДом; участь у молодіжному фестивалі психологічної драми «Почуй! Побач!»; акції по збору речей, коштів та продуктів харчування для бійців АТО; організація щорічної виставки плакатів до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом; проведення щорічної акції по збору коштів на новорічні подарунки для дітей дитячого будинку, притулку, центру реабілітації для дітей-інвалідів і багато інших видів діяльності розважального характеру (концерти, театралізовані дійства) для дітей-сиріт, дітей-інвалідів та людей похилого віку, для поліпшення їх психологічного здоров’я.

          Багато цікавих справ проходить за участю студентського самоврядування, до складу якого входить чимала кількість студентів відділення . Варто зазначити, що три строки поспіль очолювали студентський уряд найактивніші студенти: Василь Діхтяренко, Дмитро Міхайліс, Дмитро Макаренко.

          Студенти охоплені гуртками «Рідне слово», театральною студією, танцювальними ансамблями «Вербиченька», «Амелі», народним хором та різноманітними культурними та спортивно-масовими заходами, спортивними секціями з волейболу, футболу, баскетболу, тенісу, аеробіки, боксу, гирьового спорту, метання молоту тощо.

       Відділення співпрацює з навчально-науковим інститутом педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва імені Богдана Хмельницького, факультетом соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Південноукраїнським державним педагогічним національним університетом ім. К.Д. Ушинського, Київським університетом імені Бориса Грінченка, що дає можливість випускникам  продовжити навчання за скороченим  терміном у вищих навчальних закладах IV рівня акредитації.

          Соціальні педагоги – це фахівці такого значення, в основі діяльності яких є виховання гуманного ставлення людини до людини, організація допомоги у розв’язанні проблем як окремої особистості так і соціальної групи, вироблення техніки подолання труднощів та навичок самодопомоги при виникненні соціальних проблем та, власне, сама допомога соціально-незахищеним категоріям населення (педагогічна, психологічна, профілактична, правова, реабілітаційна).

       Фахівці із соціальної роботи – спеціалісти у сферах юридичної, педагогічної, лікувальної, профілактичної, пенітенціарної (виправно-трудової), реабілітаційної й багатьох інших видів діяльності для категорій населення, котрі перебувають у критичних соціальних ситуаціях, мають проблеми соціального забезпечення та потребують соціального захисту.

        Дефектологи та асистенти з інклюзивної освіти - покликані допомагати дітям з психофізичними порушеннями (психічними або фізичними вадами).

       У своїй діяльності викладачі та студенти відділення соціальної та спеціальної освіти педагогіки керуються принципом, який чітко визначив педагог-новатор З Бутрий: «Людина – це унікальна соціальна істота, яка реалізує свою унікальність у стосунках з іншими людьми і залежить від них у розвитку своєї унікальності!».

       Тож якщо Ви – добра, чуйна, любляча та толерантна особистість, небайдужа до болю і проблем дітей з вадами психофізичного розвитку, дітей-сиріт, дітей-інвалідів, з неблагополучних та багатодітних сімей, Вам небайдужі немічні люди похилого віку, безхатьки, соціальні проблеми людей – відділення соціальної та спеціальної освіти чекає на Вас!

         Тільки разом ми зможемо привернути увагу широкого загалу до суспільних негараздів та змінити життя людей на краще!

       

 

Положення про відділення соціальної та спеціальної освіти  КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж  ім.Т.Г.Шевченка"


Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz