Головна
Реєстрація
Вхід

Понеділок
21.09.2020
02:46
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"

Місія Коледжу – сприяти формуванню освiченої, гармонiйно розвиненої особистостi, здатної до постiйного оновлення наукових знань, професійної мобiльностi та швидкої адаптацiї до змiн i розвитку в соцiально-культурнiй сферi, освітніх технологiях, системах управлiння та органiзацi працi в умовах ринкової економiки.


---

Ми у Facebook

Меню сайту

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 36
Гостей: 36
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Керівництво 

В.о. директора, заступник директора коледжу з навчальної роботи – Крамська Зоя Михайлівна, викладач вищої категорії, викладач-методист, нагороджена грамотою управління освіти і науки, почесною грамотою МОН, знаком "Відмінник освіти", подякою Департаменту освіти і науки.

У 1996 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім.П.Г.Тичини за спеціальністю «Педагогіка і психологія (дошкільна)», у 2000 - Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти, українська мова та література»

Прийом з особистих питань заступником директора з навчальної роботи КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка":

щоденно  з 8.00 до 17.00 год. (обідня перерва 13.00-14.00)

 

 

Заступник директора коледжу з соціально-гуманітарної  та виховної роботи – Панченко Людмила Федорівна, викладач першої кваліфікаційної категорії.

У 2011 році закінчила навчально-курсове відділення в Інституті соціальної та мистецької освіти при Уманському державному педагогічному університеті  імені Павла Тичини, у 2012 - закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю «Дошкільна освіта».

Прийом з особистих питань заступником директора з соціально-гуманітарної та виховної роботи КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка":

щоденно  з 8.00 до 17.00 год. (обідня перерва 13.00-14.00)

 

Заступник директора коледжу з адміністративно-господарської роботи – Майборода Олександр Альдіманітасович.

У 1987 році закінчив Уманський технікум механізації сільського господарства.

 

 

Завідувач відділення дошкільної і початкової освіти – Поштарук Лариса Іванівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, магістр, член географічного товариства України, нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки.

У 1998 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім. Павла Тичини, за спеціальністю «Біологія. Географія», у  2013 році - магістратуру при Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за спеціальністю «Педагогіка вищої школи».

 

 

Завідувач відділення соціальної та спеціальної освіти – Сидорчук Людмила Петрівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, нагороджена грамотою управління освіти і науки.

У 1996 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини за спеціальністю «Педагогіка і психологія (дошкільна)», у 2017 році - магістратуру в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за спеціальністю «Соціальна робота».

 

 

Завідувач відділення музичного мистецтва – Вишневецька Людмила Георгіївна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена почесною грамотою МОН, знаком "Відмінник України".

У 1996 році закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя за спеціальністю «Музика».

 

 

Завідувач заочного відділення – Фещенко Галина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки, почесною грамотою МОН, грамотою Головного управління освіти і науки.

У 1993 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання».

 

 

Завідувач навчально-виробничої практики – Піковець Наталія Вікторівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії.

У 1992 році закінчила Одеський державний педагогічний інститут ім.К.Д.Умшинського за спеціальністю "Педагогіка і психологія (дошкільна)" , у 2006 - закінчила Черкаський національний університет ім.Богдана Хмельницького за спеціальністю «Психологія».

 

 

Завідувач навчально-методичного кабінету – Денисюк Тетяна Костянтинівна, кандидат філологічних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена знаком "Відмінник освіти України", почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації.

У 1981 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім.М.О.Островського за спеціальністю «Українська мова і література»

 

 

Завідувач навчально-методичної лабораторії – Шарапанюк Аліна Йосипівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки, почесною грамотою МОН.

У 1985 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім.О.М.Горького за спеціальністю «Педагогіка і психологія (дошкільна)».

 

 

Завідувач навчально-консультаційним пунктом – Федоров Михайло Володимирович, викладач другої кваліфікаційної категорії.

У 2011 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Механізація сільського господарства», у 2011 році - Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Соціальна педагогіка», у 2017 році -  Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, за спеціальністю «Технологічна освіта».

 

Завідувач навчально-консультаційним пунктом – Давидова Людмила Сергіївна, викладач кваліфікаційної категорії «спеціаліст».

У 1981 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут

 ім.Т.Г.Тичини за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання».

 

 

 

Методист коледжу – Шпильова Марина Олександрівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки.

У 1998 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім.П.Г.Тичини за спеціальністю «Дошкільне виховання»


Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz