Головна
Реєстрація
Вхід

Понеділок
21.09.2020
02:35
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"

Місія Коледжу – сприяти формуванню освiченої, гармонiйно розвиненої особистостi, здатної до постiйного оновлення наукових знань, професійної мобiльностi та швидкої адаптацiї до змiн i розвитку в соцiально-культурнiй сферi, освітніх технологiях, системах управлiння та органiзацi працi в умовах ринкової економiки.


---

Ми у Facebook

Меню сайту

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 25
Гостей: 25
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Загальна інформація 

Комунальний вищий навчальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка» – сучасний заклад вищої освіти центрального регіону України, якому у 2018 році виповнюється 110  років.

Це один із найстаріших закладів освіти Черкащини, який очолює Ольга Володимирівна Чепка – кандидат педагогічних наук, викладач-методист, відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України,  голова громадської організації «Спілка інтелігенції Уманщини», лауреат обласної премії імені О.А. Захаренка,  Міжнародної літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша.

Педагогічний колектив коледжу – це 186 висококваліфікованих спеціалістів, у тому числі – 23 кандидати наук, 39  відмінників освіти України, 76 викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію і педагогічне звання викладача -  методиста.

У коледжі функціонують відділення музичного мистецтва, дошкільної і початкової освіти, соціальної та  спеціальної освіти. Тут здійснюється підготовка фахівців із спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 013  Початкова освіта, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 231 Соціальна робота, 016 Спеціальна освіта.

 У 2016 році коледж успішно пройшов акредитацію усіх спеціальностей.

У 2017 році у коледжі ліцензовано підготовку спеціалістів освітнього ступеня бакалавр.

У 2018 році, у відповідності з Наказами Міністерства освіти і науки України "Про ліцензування освітньої діяльності" №216-л від 26.10.2017, №285-л від 23.11.2017, №469-л від 14.12.2017, коледж розпочинає надання освітніх послуг із підготовки спеціалістів освітнього ступеня бакалавр із чотирьох спеціальностей та дванадцяти додаткових спеціалізацій, що дозволяє педагогічному колективу впевнено дивитися у найближчу перспективу і реалізовувати завдання подальшого розвитку навчального закладу.

У коледжі комп’ютеризовано освітній процес, навчальні кабінети оснащено мультимедійним обладнанням та плазмовими телевізорами, суттєво поповнено та оновлено бібліотечний фонд, навчально-методичне забезпечення. міжвузівської науково-практичної конференції науковців, аспірантів, педагогічних працівників та студентів «Інноваційна діяльність педагога в сучасному освітньому просторі».

Комунальний вищий навчальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка» носить ім’я великого сина українського народу. Це не лише почесний обов’язок, а й та дорожня карта, яка об’єднує всі наукові, творчі та навчальні здобутки в єдину потужну освітньо-культурну та просвітительську систему, у яку традиційно входить  проведення низки заходів, які підвереджують духовне єднання колективу з велетом українського народу – поетом, художником і мислителем. Це науково-практичні конференції, регіональні фестивалі та конкурси. Серед них – міжвузівська студентська науково-практична конференція «Шевченко – художник, поет, мислитель», у якій беруть участь вищі педагогічні навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації південного та центрального регіонів України. У навчальному корпусі коледжу створено Шевченківську палітру оформлення рекреацій. Силами студентів на території коледжу закладено дендрологічний парк імені Великого Кобзаря.

Яскравим святом у коледжі є Шевченківський тиждень, у рамках якого проводиться традиційна Шевченкіана – конкурс читців-декламаторів, інсценізація творів Кобзаря, звітні концерти творчих колективів, знаних як у місті Умань, так і за його межами.

Вінцем такої роботи стає заключний гала-концерт у міському Будинку культури, який коледж проводить до дня народження Шевченка силами своїх народних аматорських творчих колективів. Серед них – академічний та народний хор, вокальні ансамблі «Мозаїка», «Два кольори», «Маринонька», тріо «Обрій», ансамблі народного танцю «Вербиченька», «Заремба», ансамбль народної пісні «Перлина», «Горлиця» – переможці всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів.

У коледжі створено творчі колективи: вокальні ансамблі «Мозаїка» (2006), «Два кольори» (2006); вокально-інструментальні гурти «Штурм» (2007), «Spirit» (2012 ); тріо «Перлина» (2009), «Обрій» (2012), дует «Горлиця» (2012); колектив барабанщиць «Ритм» (2007); ансамблі сучасного та народного танцю «Амелі» (2009),  «Заремба» (2009), які неодноразово завойовували першість на всеукраїнських та обласних конкурсах та є постійними учасниками святкових концертних програм у населених пунктах Черкаської області. Творчі колективи коледжу «Мозаїка», «Два кольори», «Штурм», «Заремба», академічний та народний хори, ансамбль народного танцю «Вербиченька» удостоєні звання народних самодіяльних творчих колективів професійних спілок Черкаської області.

У коледжі декілька років поспіль проводяться обласні конкурси «Барви слова», «Веселкова палітра», «Струни серця», міжвузівська науково-практична конференція науковців, аспірантів, педагогічних працівників та студентів «Інноваційна діяльність педагога в сучасному освітньому просторі».

Педагогічним колективом налагоджено цілеспрямовану співпрацю з педагогічними вищими навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації, реалізовується ступенева освіта, у результаті чого розроблено інтегровані програми з навчальних дисциплін, впровадження яких в освітній процес  забезпечило наступність професійної підготовки студентів та їх адаптацію до умов навчання в університетах. Коледж тісно співпрацює з відділами освіти, загальноосвітніми школами та дошкільними установами Черкаської області.

У коледжі здобувають вищу освіту  800 студентів денної і заочної форм навчання. Студенти коледжу щорічні переможці ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Студентська молодь об’єднана в Асоціацію студентів, роботу якої організовує студентський уряд та студентська рада гуртожитку.

Справжньою візиткою коледжу є волонтерський загін «Відкриті серця», діяльність якого не тільки багатоаспектна, цікава, а й така необхідна, особливо у непростому сьогоденні нашої держави.

Гордість коледжу – студенти-спортсмени, які у Молодіжних спортивних іграх міста Умані та Спартакіаді Черкаської області четвертий рік поспіль займають загальнокомандні І місця.

Комунальний вищий навчальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка» став центром національно-патріотичного виховання та української культури м. Умань, педагогічний і студентський колективи якого реалізовують нові освітні проекти, пропагують українське народне мистецтво і свято бережуть та примножують традиції українського народу.

Як один із найстаріших вищих навчальних закладів України, коледж має високий рейтинг у молоді. Сьогодні він став перлиною старої Умані і на якісно новому рівні примножує властиві лише йому навчальні, наукові, культурно-мистецькі та спортивні традиції.

Головна ж мета педагогічного і студентського колективів – перетворення коледжу в сучасний європейський навчальний заклад зі збереженням здобутків і утвердженням найкращих національних академічних традицій.

Це наше сьогодення, що невпинно спливає у нову й новітню історію, яку з іменем Великого Тараса ми пишемо на сторінках книги життя рідної альма-матер.


Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz