Понеділок, 12.04.2021, 00:14
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"
Місія Коледжу – сприяти формуванню освiченої, гармонiйно розвиненої особистостi, здатної до постiйного оновлення наукових знань, професійної мобiльностi та швидкої адаптацiї до змiн i розвитку в соцiально-культурнiй сферi, освітніх технологiях, системах управлiння та органiзацi працi в умовах ринкової економiки.
Приветствую Вас Гість | RSS
Ми у Facebook
Меню сайту
...
Корисні посилання
-->

Комунальний вищий навчальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г. Шевченка» – сучасний заклад фахової передвищої освіти центрального регіону України, якому у 2021 році виповнюється 113  років.

Це один із найстаріших закладів освіти Черкащини, який з 2003 по 2020 роки очолювала Ольга Володимирівна Чепка – кандидат педагогічних наук, викладач-методист, відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України,  голова громадської організації «Спілка інтелігенції Уманщини», лауреат обласної премії імені О.А. Захаренка,  Міжнародної літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша.

Педагогічний колектив коледжу – це 127 висококваліфікованих спеціалістів, у тому числі - 2 професори, 1 доктор наук, 22 кандидати наук, 3 аспіранти, 39  відмінників освіти України, 76 викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію і педагогічне звання викладач- методист.

У коледжі функціонують відділення дошкільної і початкової освіти, соціальної та  спеціальної освіти, музичного мистецтва. Тут здійснюється підготовка фахівців із спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 013  Початкова освіта, мистецтво), 231 Соціальна робота, 016 Спеціальна освіта, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

 У 2016 році коледж успішно пройшов акредитацію усіх спеціальностей.

У 2017 році у коледжі ліцензовано підготовку спеціалістів освітнього ступеня бакалавр.

У 2018 році, у відповідності з Наказами Міністерства освіти і науки України "Про ліцензування освітньої діяльності" №216-л від 26.10.2017, №285-л від 23.11.2017,№469-л від 14.12.2017, коледж розпочинає надання освітніх послуг із підготовки спеціалістів освітнього ступеня бакалавр із чотирьох спеціальностей та дванадцяти додаткових спеціалізацій, що дозволяє педагогічному колективу впевнено дивитися у найближчу перспективу і реалізовувати завдання подальшого розвитку навчального закладу.

У коледжі комп’ютеризовано освітній процес, навчальні кабінети оснащено мультимедійним обладнанням та плазмовими телевізорами, суттєво поповнено та оновлено бібліотечний фонд, навчально-методичне забезпечення. Традиційно проводяться міжвузівські науково-практичні конференції науковців, аспірантів, педагогічних працівників та студентів «Інноваційна діяльність педагога в сучасному освітньому просторі».

Комунальний вищий навчальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка» носить ім’я великого сина українського народу. Це не лише почесний обов’язок, а й та дорожня карта, яка об’єднує всі наукові, творчі та освітні здобутки в єдину потужну освітньо-культурну та просвітницьку діяльність,  яка презентується традиційно   проведенням виховних заходів, для реалізації  духовного єднання колективу з велетом українського народу – поетом, художником і мислителем. Це науково-практичні конференції, регіональні фестивалі та конкурси. Серед них – міжвузівська студентська науково-практична конференція «Шевченко – художник, поет, мислитель», у якій беруть участь  педагогічні фахової перед вищої освіти Південного та Центрального регіонів України. У навчальному корпусі коледжу створено Шевченківську палітру  рекреацій. Силами студентів на території коледжу закладено дендрологічний парк імені Великого Кобзаря.

Яскравим святом у коледжі є традиційна Шевченкіана, під час якої проводиться конкурс читців-декламаторів, інсценізація творів Кобзаря, звітні концерти творчих колективів, знаних як у місті Умань, так і за його межами. Вінцем такої роботи стає заключний гала-концерт у міському Будинку культури, на якому демонструють свої таланти учасники  народних аматорських творчих колективів.  

У коледжі створено творчі колективи: вокальні ансамблі «Мозаїка» (2006), «Два кольори» (2006); вокально-інструментальні гурти «Штурм» (2007), «Spirit» (2012 ); тріо «Перлина» (2009), «Обрій» (2012), дует «Горлиця» (2012); колектив барабанщиць «Ритм» (2007); ансамблі сучасного та народного танцю «Амелі» (2009),  «Заремба» (2009), які неодноразово завойовували першість на всеукраїнських та обласних конкурсах та є постійними учасниками святкових концертних програм у населених пунктах Черкащини. Творчі колективи коледжу «Мозаїка», «Два кольори», «Штурм», «Заремба», академічний та народний хори, ансамбль народного танцю «Вербиченька» удостоєні звання народних самодіяльних творчих колективів професійних спілок Черкаської області.

У коледжі декілька років поспіль проводяться регіональні конкурси «Барви слова», «Веселкова палітра», «Струни серця», всеукраїнська науково-практична конференція науковців, аспірантів, педагогічних працівників та студентів «Інноваційна діяльність педагога в сучасному освітньому просторі».

Педагогічним колективом налагоджено цілеспрямовану співпрацю з педагогічними закладами вищої освіти,  реалізовується ступенева освіта, у результаті чого розроблено інтегровані програми з навчальних дисциплін, впровадження яких в освітній процес  забезпечило наступність професійної підготовки студентів та їх адаптацію до умов навчання в закладах вищої освіти. Коледж тісно співпрацює з відділами освіти, закладами загальної середньої освіти та закладами дошкільної освіти Черкаської області.

У коледжі здобувають вищу освіту  870 студентів денної і заочної форм навчання. Студенти коледжу – щорічні переможці ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Студентська молодь об’єднана в Асоціацію студентів, роботу якої організовує студентський уряд та студентська рада гуртожитку.

Справжньою візиткою коледжу є волонтерський загін «Відкриті серця», діяльність якого не тільки багатоаспектна, цікава, а й необхідна,  у непростому сьогоденні нашої держави.

Гордість коледжу – студенти-спортсмени, які у Молодіжних спортивних іграх міста Умань та Спартакіаді Черкаської області четвертий рік поспіль займають загальнокомандні І місця.

Комунальний вищий навчальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка» став центром національно-патріотичного виховання та української культури м. Умань, педагогічний і студентський колективи якого реалізовують нові освітні проєкти, пропагують українське народне мистецтво і свято бережуть та примножують традиції українського народу.

Як один із найстаріших закладів вищої освіти України, коледж має високий рейтинг у молоді. Сьогодні він став перлиною старої Умані і на якісно новому рівні примножує властиві лише йому освітні, наукові, культурно-мистецькі та спортивні традиції.

Головна ж мета педагогічного і студентського колективів – перетворення коледжу в сучасний європейський навчальний заклад зі збереженням здобутків і утвердженням найкращих національних академічних традицій.

Це наше сьогодення, що невпинно спливає у нову й новітню історію, яку з іменем Великого Тараса ми пишемо на сторінках книги життя рідної альма-матер.

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Умані » Україна
Новини про все
Пошук роботи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Комунальний вищий навчальний заклад "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка" © 2021