Головна
Реєстрація
Вхід

Понеділок
21.09.2020
02:42
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"

Місія Коледжу – сприяти формуванню освiченої, гармонiйно розвиненої особистостi, здатної до постiйного оновлення наукових знань, професійної мобiльностi та швидкої адаптацiї до змiн i розвитку в соцiально-культурнiй сферi, освітніх технологiях, системах управлiння та органiзацi працi в умовах ринкової економiки.


---

Ми у Facebook

Меню сайту

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 20
Гостей: 20
Користувачів: 0

Корисні посилання

 Педагогічна практика 
 

           Завідувач педагогічною практикою - Піковець Наталія Вікторівна, освіта вища, спеціальність "Психологія". Педагогічний  стаж – 24 роки.

         Забезпечення якості практичної підготовки студентів базується на Законі України «Про вищу освіту».

         Практика студентів є невід’ємною частиною програми підготовки фахівців, основним завданням якої є якість знань випускника.

        Педагогічна практика є складовою підготовки кадрів. Це ланка між теоретичним навчанням і майбутньою самостійною педагогічною роботою. Вона покликана готувати майбутніх учителів, вихователів не тільки як наставників, а й вихователів учнівської молоді, підростаючого покоління та дошкільнят.  Дозволяє послідовно і в певній системі протягом всіх років навчання поєднувати оволодіння теорією з практичною діяльністю.

          У коледжі створені всі умови для цього. Підписані угоди з базами проведення практики, складені плани. Робота спланована на вивчення та впровадження досвіду кращих вихователів, учителів, працівників соціальних служб як місцевих, так і педагогів-новаторів всіх країн, на засвоєння знань з різних предметів, на отримання умінь і навичок та бажання на основі їх самостійно аналізувати процеси, що відбуваються навколо і самостійно приймати рішення.

     Метою практики є закріплення теоретичних знань, які були отримані в процесі навчання, формування у студента професійного вміння приймати самостійні рішення у певних умовах.

На базі навчальних закладів, експериментальних майданчиків, здійснюється перевірка новітніх моделей підготовки педагогів, сучасних педагогічних технологій, нового змісту педагогічної освіти.

В процесі професійної підготовки в студентської молоді йде розвиток творчих здібностей, самостійності та здатності працювати в колективі, формуються професійно-педагогічні уявлення.

За роки навчання студенти проходять всі види практики від пропедевтичної, помічника вихователя, пробної практики в ролі вихователя, літньої до переддипломної. Вони мають можливість працювати на рівні з вихователем, вивчати досвід роботи кращих педагогів і вести дослідження та впроваджувати ідеї відомих корифеїв педагогічної спадщини. Проектувати розвиток особистості і колективу, спираючись на знання вікових та індивідуальних особливостей дітей, використовувати ефективні форми і методи роботи.

Студенти виконують роль і спостерігачів і роль вихователів, педагогів. Тим що повністю виконують програму під час захисту виставляються оцінки. На конференціях вони діляться враженнями про набутий досвід, про труднощі в організації дитячих колективів, про радість правильного вибору професії.

 

 

До уваги керівників практик та студентів 3-го курсу ОКР молодший спеціаліст! Літня практика (онлайн). Детальніше

До уваги керівників практик та  студентів-випускників освітнього ступеня бакалавр! Виробнича( переддипломна) практика в період карантину. Детальніше

До уваги керівників практик та  студентів  4-го  курсу  ОКР молодший спеціаліст! Виробнича (переддипломна) практика в період карантину. Детальніше

До уваги керівників практик та  студентів 4-го  курсу ОКР молодший спеціаліст! Виробнича (переддипломна) практика з додаткових кваліфікацій в період карантину. Детальніше

Рекомендації та звітна документація з переддипломної практики студентів спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) з додаткових кваліфікацій. Детальніше

 

 


 

 

Відкрита педагогічна практика, НВК №1 (21.01.2020)

Захист літньої педагогічної практики 402-409 групи (фоторепортаж 27.09.2018)

Педагогічна практика на базі навчально-виховного комплексу № 1 м. Умань (05.04.2018)

Тематична виховна година: «Т.Г.Шевченко – співець українського народу» (03.04.2018)

Відкрита педагогічна практика з додаткової кваліфікації: «Вихователь логопедичних груп» (15.11.2017)

Спостереження та аналіз ранкової гімнастики в різних вікових групах (07.11.2017)

Відкрита педагогічна практика на базі ЗОШ №1 (06.11.2017)

Засідання регіонального методичного об’єднання завідувачів з навчально-виробничої практики (01.11.2017 інтернет-конференція) 

Тренінгове заняття "Дитина і дорослий: секрети успішної взаємодії" (26.09.2017)

Всеукраїнський День дошкілля в ДНЗ №15 (27.09.2017)

Педагогічна практика «Перші дні дитини в школі»  (01/09/2017)

Передаємо досвід.  Відкрита педагогічна практика у ДНЗ №15 “Формування основ музичної культури дошкільника через використання елементів методики Марії Монтессорі.” (26/11/2015)

 

 

 

 

 

 

 


Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz