Головна
Реєстрація
Вхід

Середа
14.11.2018
11:54
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Новини [492]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

  
Головна » Архів матеріалів

         Переповнена студентами та викладачами,  актова зала Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка 26 лютого не могла вмістити усієї болі і всенародного горя, яке спіткало Українську державу.

У скорботному слові директор коледжу  Ольга Володимирівна Чепка оголосила хвилину мовчання, зазначивши, що наша Україна-ненька  у  жалобі за загиблими героями Майдану, яких народ вже увінчав  "Небесною сотнею”. Серед них є і наші земляки – це Смолинський Віталій із села Фурманка Уманського району, Чернець Віктор - житель села Подібна Маньківського району, Пасхалін Юрій із села Носачів Смілянського району, Паращук Юрій  із міста  Тальне.

Сцена актової зали стала імпровізованою Стіною пам’яті,  яка ледь вмістила фотографії Героїв, до яких покладено квіти. Запалені свічки і хвилина мовчання  розпачно-стривожено стукали у скроні кожного:

А Сотню вже зустріли небеса…

Летіли легко, хоч Майдан ридав…

І з кров’ю перемішана сльоза…

Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло…

Й заплакав Бог, побачивши загін:

Спереду – Небесна Сотня в вирій полетіла…

                                                 

 

На  честь Героїв  студенти читали вірші, співали скорботні пісні, провели благодійну акцію із збору коштів для сімей загиблих  Небесної Сотні .

Але Герої не вмирають! Вони завше будуть у наших серцях. У залі заклично дзвінко  звучали слова: «Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!»

 О.В.Чепка, директор коледжу

Категорія: Новини | Переглядів: 404 | Додав: umanpedcollege | Дата: 27.02.2014

З 1 березня 2014 року заняття у педагогічних класах розпочинатимуться з 8.00.

Дати проведення занять у педагогічних класах: 15 лютого, 01 березня, 15 березня, 29 березня, 12 квітня, 26 квітня 2014 року.
                                                                                        
Категорія: Новини | Переглядів: 191 | Додав: umanpedcollege | Дата: 07.02.2014

Вітаємо новообраний студентський уряд!

23 січня 2014 року в актовій залі коледжу відбулися збори студентів. На порядку денному розглядалися питання подальшої роботи студентського уряду, а також його реорганізація. Зокрема на посаду прем’єр-міністра уряду було запропоновано 4 кандидатури: Армашев Марк (208-С), Міхайліс Дмитро (207-С), Рязанова Надія (105-П), Волкова Таїсія (205-П). з різницею в 2 голоси (Армашев Марк – 12 голосів, Міхайліс Дмитро – 14 голосів), переміг студент 207-С групи – Міхайліс Дмитро.

Бажаємо творчої наснаги, мудрості, натхнення та успіхів!

Категорія: Новини | Переглядів: 236 | Додав: umanpedcollege | Дата: 24.01.2014

16 грудня на відділенні музичного мистецтва комісією хорового диригування було проведено лекцію-концерт «Уклін тобі, Кобзарю», присвячену 200-річчю від дня народження великого поета, нашого земляка, генія українського народу Т.Г.Шевченка.

Творчість Шевченка надихнула цілу плеяду композиторів: М.Лисенка, С.Стеценка, С.Людкевича, Л.Ревуцького, А.Штогаренка, Б.Лятошинського та ін. на написання понад 900 музичних творів: пісень, романсів, опер, хорових творів, кантат, симфоній.

Це було зумовлено насамперед багатющою музичною природою віршів поета, їхньою образністю, високим ідейним звучанням.

Свої вірші Т.Шевченко часто уявляв як пісні і співав їх на народні мотиви. Тому так легко відбувався перехід творів Шевченка в пісенно-музичну сферу. Індивідуально створені пісні на слова поета часто органічно входили в музичний побут українця і ставали народними.

У лекції-концерті прозвучали пісні у виконанні Кулічової С.М. «Нащо мені гарні брови», «Зацвіла в долині червона калина», «Утоптала стежинку» з висвітленням джерел історії виникнення вірша. У виконанні академічного хору під керівництвом Г.Лисака прозвучали хорові твори на слова Т.Г.Шевченка: «Думи мої», «А мій батько орандар», «Оживуть степи й озера» з кантати М.Лисенка «Радуйся, ниво неполитая» та  на завершення прозвучав «Заповіт» Т.Г.Шевченка, який є зверненням до рідного народу із закликом порвати кайдани, щоб побудувати велику, вільну, нову сім’ю, де б його згадали незлим тихим словом.

Нині Україна самостверджується, для себе і для світу під знаком Шевченка. Наш народ повертає собі національну свідомість і гідність. Заради утвердження Шевченкового ідеалу – України великої у вільній світовій сім’ї.

С.Русавська, О.Козіна

Категорія: Новини | Переглядів: 301 | Додав: umanpedcollege | Дата: 24.12.2013

Вітаємо народний аматорський колектив профспілок України 
вокальний ансамбль "Мозаїка" 
 
 
художній керівник Вишневецька Людмила Георгіївна, 
 
лауреатів ІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Планета мистецтв" 
(13-14 грудня 2013 р., м.Київ)
 
Зичимо нових творчих злетів!
 
Категорія: Новини | Переглядів: 198 | Додав: umanpedcollege | Дата: 16.12.2013

Вітаємо вокальне тріо "Обрій" 
 
у складі 
Ганіча Дмитра, Суфлітіна Анатолія, Богуславського Володимира,
 
художній керівник Вишневецька Людмила Георгіївна, 
 
лауреатів І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Планета мистецтв" 
(13-14 грудня 2013 р., м.Київ)
 
Зичимо нових творчих злетів!
 
 
Категорія: Новини | Переглядів: 196 | Додав: umanpedcollege | Дата: 16.12.2013

Зустрічаючи 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря, педагогічний і студентський колективи Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка проводять значну роботу з популяризації творчої спадщини генія українського народу.

Черговим заходом стала проведена 3 грудня міжвузівська студентська науково-практична конференція «Т.Г. Шевченко – світоч української культури, філософ, геніальний поет, художник, громадський діяч», яку організували Н.Д. Козак, Л.І. Станчук  – голови циклових комісій образотворчого мистецтва та суспільних дисциплін. Цікаві наукові розвідки і презентації підчас роботи секцій представили студенти вищих навчальних закладів південного та центрального регіонів України. Оригінальності  і самобутності конференції надала виставка художніх робіт студентів та учнів загальноосвітніх шкіл, проведена в рамках І регіонального конкурсу юних художників «Веселкова палітра». Його дипломантами стали: Ананян Марина, Барінова Дана, Баранюк Леся, Синиця Олександра, Нагожук Ольга, Лисенко Юрій, Бондаренко Каріна.

Учасники конференції відвідали і майстер-клас із квілінгу, проведений викладачем коледжу В.І. Барабаш.

Підсумком зустрічі студентської молоді стали не тільки отримані дипломи і сертифікати, збірник наукових праці і цінні подарунки, а й гарні враження від споглядання концертної програми, запропонованої творчими колективами коледжу.

Наталія Козак

Категорія: Новини | Переглядів: 213 | Додав: umanpedcollege | Дата: 05.12.2013

В Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.Т.Г.Шевченка пройшов І регіональний конкурс юних художників «Веселкова палітра», з метою сприяння формуванню багатогранної творчої особистості та надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності.

Тематика конкурсних робіт зорієнтована  на формування багатогранності та креативності особистості, сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення та педагогічний супровід талановитих дітей, піднесення національних традицій. Діти малювали за темами: «Малюємо за творчістю Т.Г. Шевченка»,  «Моя Батьківщина», «Вільна тема».

У конкурсі взяли участь діти віком від 14 до 18 років зі шкіл Кіровоградської, Вінницької, Київської та Черкаської областей. Головним розпорядником конкурсу підготовлено виставку в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.Т.Г.Шевченка, на якій було презентовано 52 роботи.

Кожен конкурсант проявив свої творчі здібності та розкрив власне сприйняття обраної теми. За результатами підсумкового засідання журі визначилося 30 лауреатів конкурсу. Його призерами стали: у віковій категорії 14-16 років Ананян Марина, Барінова Дана, Баранюк Леся, Синиця Олександра; у віковій категорії 17-18 років – Нагожук Ольга, Лисенко Юрій, Бондаренко Каріна.

Урочисте нагородження дипломами, грамотами та цінними подарунками переможців і лауреатів конкурсу відбулося в урочистій обстановці 03 грудня 2013 року в приміщенні Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка. На часі – видання буклету з роботами лауреатів «Веселкової палітри».

 Анна Юрійчук

Категорія: Новини | Переглядів: 309 | Додав: umanpedcollege | Дата: 05.12.2013

Звернення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації до керівників навчальних закладів, учителів, батьків

 

Сьогодні студенти й учні старших класів Черкащини вийшли на вулиці, щоб взяти участь у мирних акціях на підтримку євромайдану і висловити свою громадянську позицію.

Ми поділяємо прагнення молодого покоління здобувати європейську освіту, жити і працювати у європейській державі з європейськими стандартами і  засуджуємо насильницькі дії проти мирних громадян.

Запевняємо учасників подібних  акцій, що адміністративного тиску, відрахувань, позбавлення стипендій не буде.

Одночасно просимо учнів і студентів бути уважними та обережними, не піддаватися на можливі провокації, не дозволяти втягувати себе у політичні та силові протистояння.

Особливо просимо керівників, учителів загальноосвітніх навчальних закладів, а також батьків убезпечити малолітніх школярів від участі в масових акціях.

Звертаємося до представників усіх політичних партій: не використовуйте дітей для досягнення своїх цілей, не маніпулюйте їх свідомістю, не залучайте до страйків та інших протестних заходів.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про освіту» відповідальність за життя і здоров’я дітей під час навчального процесу несуть керівники навчальних закладів, в інший час – батьки.

За матеріалами http://guon.at.ua/news/do_uvagi_kerivnikiv_navchalnikh_zakladiv_uchiteliv_batkiv/2013-12-03-1297

Категорія: Новини | Переглядів: 186 | Додав: umanpedcollege | Дата: 03.12.2013

 

Вітаємо

тріо «Перлина»,

художній керівник Цюра Сергій Степанович,

 лауреатів III премії Міжнародного конкурсу вокально-хорового мистецтва «Пісенний край» імені М.К. Кондратюка м.Полтава

(29.11 – 01.12.2013 р.)

 Зичимо нових творчих злетів!

 

Категорія: Новини | Переглядів: 197 | Додав: umanpedcollege | Дата: 02.12.2013

« 1 2 ... 45 46 47 48 49 50 51 »

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz