Головна
Реєстрація
Вхід

Неділя
23.09.2018
23:33
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"


Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Новини [469]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

  
Головна » Архів матеріалів
Вітаємо народний аматорський колектив профспілок України 
вокальний ансамбль "Мозаїка" 
 
 
художній керівник Вишневецька Людмила Георгіївна, 
 
лауреатів ІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Планета мистецтв" 
(13-14 грудня 2013 р., м.Київ)
 
Зичимо нових творчих злетів!
 
Категорія: Новини | Переглядів: 194 | Додав: umanpedcollege | Дата: 16.12.2013

Вітаємо вокальне тріо "Обрій" 
 
у складі 
Ганіча Дмитра, Суфлітіна Анатолія, Богуславського Володимира,
 
художній керівник Вишневецька Людмила Георгіївна, 
 
лауреатів І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Планета мистецтв" 
(13-14 грудня 2013 р., м.Київ)
 
Зичимо нових творчих злетів!
 
 
Категорія: Новини | Переглядів: 194 | Додав: umanpedcollege | Дата: 16.12.2013

Зустрічаючи 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря, педагогічний і студентський колективи Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка проводять значну роботу з популяризації творчої спадщини генія українського народу.

Черговим заходом стала проведена 3 грудня міжвузівська студентська науково-практична конференція «Т.Г. Шевченко – світоч української культури, філософ, геніальний поет, художник, громадський діяч», яку організували Н.Д. Козак, Л.І. Станчук  – голови циклових комісій образотворчого мистецтва та суспільних дисциплін. Цікаві наукові розвідки і презентації підчас роботи секцій представили студенти вищих навчальних закладів південного та центрального регіонів України. Оригінальності  і самобутності конференції надала виставка художніх робіт студентів та учнів загальноосвітніх шкіл, проведена в рамках І регіонального конкурсу юних художників «Веселкова палітра». Його дипломантами стали: Ананян Марина, Барінова Дана, Баранюк Леся, Синиця Олександра, Нагожук Ольга, Лисенко Юрій, Бондаренко Каріна.

Учасники конференції відвідали і майстер-клас із квілінгу, проведений викладачем коледжу В.І. Барабаш.

Підсумком зустрічі студентської молоді стали не тільки отримані дипломи і сертифікати, збірник наукових праці і цінні подарунки, а й гарні враження від споглядання концертної програми, запропонованої творчими колективами коледжу.

Наталія Козак

Категорія: Новини | Переглядів: 211 | Додав: umanpedcollege | Дата: 05.12.2013

В Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.Т.Г.Шевченка пройшов І регіональний конкурс юних художників «Веселкова палітра», з метою сприяння формуванню багатогранної творчої особистості та надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності.

Тематика конкурсних робіт зорієнтована  на формування багатогранності та креативності особистості, сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення та педагогічний супровід талановитих дітей, піднесення національних традицій. Діти малювали за темами: «Малюємо за творчістю Т.Г. Шевченка»,  «Моя Батьківщина», «Вільна тема».

У конкурсі взяли участь діти віком від 14 до 18 років зі шкіл Кіровоградської, Вінницької, Київської та Черкаської областей. Головним розпорядником конкурсу підготовлено виставку в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.Т.Г.Шевченка, на якій було презентовано 52 роботи.

Кожен конкурсант проявив свої творчі здібності та розкрив власне сприйняття обраної теми. За результатами підсумкового засідання журі визначилося 30 лауреатів конкурсу. Його призерами стали: у віковій категорії 14-16 років Ананян Марина, Барінова Дана, Баранюк Леся, Синиця Олександра; у віковій категорії 17-18 років – Нагожук Ольга, Лисенко Юрій, Бондаренко Каріна.

Урочисте нагородження дипломами, грамотами та цінними подарунками переможців і лауреатів конкурсу відбулося в урочистій обстановці 03 грудня 2013 року в приміщенні Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка. На часі – видання буклету з роботами лауреатів «Веселкової палітри».

 Анна Юрійчук

Категорія: Новини | Переглядів: 308 | Додав: umanpedcollege | Дата: 05.12.2013

Звернення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації до керівників навчальних закладів, учителів, батьків

 

Сьогодні студенти й учні старших класів Черкащини вийшли на вулиці, щоб взяти участь у мирних акціях на підтримку євромайдану і висловити свою громадянську позицію.

Ми поділяємо прагнення молодого покоління здобувати європейську освіту, жити і працювати у європейській державі з європейськими стандартами і  засуджуємо насильницькі дії проти мирних громадян.

Запевняємо учасників подібних  акцій, що адміністративного тиску, відрахувань, позбавлення стипендій не буде.

Одночасно просимо учнів і студентів бути уважними та обережними, не піддаватися на можливі провокації, не дозволяти втягувати себе у політичні та силові протистояння.

Особливо просимо керівників, учителів загальноосвітніх навчальних закладів, а також батьків убезпечити малолітніх школярів від участі в масових акціях.

Звертаємося до представників усіх політичних партій: не використовуйте дітей для досягнення своїх цілей, не маніпулюйте їх свідомістю, не залучайте до страйків та інших протестних заходів.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про освіту» відповідальність за життя і здоров’я дітей під час навчального процесу несуть керівники навчальних закладів, в інший час – батьки.

За матеріалами http://guon.at.ua/news/do_uvagi_kerivnikiv_navchalnikh_zakladiv_uchiteliv_batkiv/2013-12-03-1297

Категорія: Новини | Переглядів: 185 | Додав: umanpedcollege | Дата: 03.12.2013

 

Вітаємо

тріо «Перлина»,

художній керівник Цюра Сергій Степанович,

 лауреатів III премії Міжнародного конкурсу вокально-хорового мистецтва «Пісенний край» імені М.К. Кондратюка м.Полтава

(29.11 – 01.12.2013 р.)

 Зичимо нових творчих злетів!

 

Категорія: Новини | Переглядів: 194 | Додав: umanpedcollege | Дата: 02.12.2013

З 13 по 26 листопада 2013 року в коледжі проходив декадник циклової методичної комісії суспільних дисциплін.

Мета декадника – підвищити інтерес студентів до вивчення предметів суспільного циклу, стимулювати їх до пошуку додаткових матеріалів з тем, що вивчаються, збагатити їх кругозір та інтелект новими знаннями, залучити талановитих студентів до проведення наукових досліджень та участі в конференціях.

      Викладачами комісії були проведені відкриті заняття («Загальне положення про цивільне зобов’язання. Загальне положення про цивільний договір», «Соціальна допомога. Допомога при народженні дитини», «Гендерна соціологія. Соціологія сім’ї», «Економічне життя України у другій половині 90-х років ХХ ст. на початок ХХІ ст. Стан господарства після розпаду СРСР. Спроби реформування економіки», «Світ у період економічної кризи 1929-1933 рр. та подолання її наслідків», «Основний зміст пізнавальної діяльності», «Європейська культура ХVІІ- ХVІІІ ст. Бароко») із застосуванням інтерактивних технологій.

      Вдалими були виховні заходи: тренінг-гра «Veni, vidi, vici («Прийшов, побачив, переміг»)», виховна година для студентів І-ІІ курсів: «Вони здобули незалежність», круглий стіл: «Культура поведінки: професійний етикет», екскурсії, конкурс студентських есе та мультимедійних проектів на тему: «Україна-Росія-Європа: погляд у майбутнє»

Усі ці заходи продемонстрували творчий потенціал студентів та викладачів.

Голова циклової методичної комісії

суспільних дисциплін Станчук Л.І.

 

 

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 221 | Додав: umanpedcollege | Дата: 02.12.2013

      13 листопада відбувся конкурс знавців логопедії, який уже четвертий рік організовує викладач Бистранівська О.С.. В конкурсі брали участь студенти 405-Л та 506-Л груп. Під час конкурсу команди показали відмінні знання з логопедії,  артистизм, творчий підхід при виконанні завдань, винахідливість, дотепність. Журі  важко було визначити переможця,  адже   учасники команд поставилися до виконання завдань конкурсу дуже відповідально. Рішенням журі  команди 405-Л та 506-Л груп визнані переможцями. Вітаємо команди з перемогою!

Категорія: Новини | Переглядів: 212 | Додав: umanpedcollege | Дата: 25.11.2013

Черкащина – суцвіття із найяскравіших квітів, це безмежне розмаїття форм і барв, дивовижна щедрість та велике багатство, що не вичерпується із своїх щедрот.

З метою виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей, указом Президента України 2013 рік оголошено роком дитячої творчості.

У коледжі проведено творчу зустріч із поетами рідного краю під гаслом Олександра Олеся «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить …».

Поетичну палітру майстрів слова Уманського краю, відкрили студентам  Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка Голова творчого осередку Всеукраїнської спілки письменників-мариністів, лауреат премії імені Олександра Захаренка, кандидат педагогічних наук, депутат Уманської міської ради, директор Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу – Чепка Ольга Володимирівна (літературний псевдонім – Ольга Сотник), голова літературного об’єднання Уманщини, яскрава особистість, лікар за фахом, за покликанням – поетеса — Михайлова Ніна Степанівна, талановитий поет, лауреат премії ім. Василя Симоненка, член Національної літературної спілки письменників України, викладач Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Поліщук Петро Миколайович.

З ініціативи циклової методичної комісії української мови і літератури (голова кандидат філологічних наук Тетяна Костянтинівна Денисюк) проведено літературно-музичне свято, присвячене 60-річчю створення Черкаської області та 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

На святкове дійство були запрошені учні ЗОШ №9, 11, 14, школи-гімназії №2, вихованці НВК №1, ДНЗ №15, які тепло і щиро читали поезії Ніни Михайлової, виконували пісні на слова уманських поетів.

Сюрпризом для двадцяти чотирьох студентів поетів-початківців коледжу стала збірка «Поетична осінь», у яку ввійшли добрі починання юних шанувальників поетичного пера.

Завдячуючи викладачам та студентам навчального закладу, у коледжі щороку проводяться різні заходи з популяризації української мови, на яких українське слово і пісня звучать з любов’ю до рідного краю, землі, народу.

Любіть і плекайте українське слово!

Категорія: Новини | Переглядів: 288 | Додав: umanpedcollege | Дата: 18.11.2013

Вітаємо викладачів та студентів відділення соціальної та корекційної педагогіки з професійним святом Днем логопеда!

Це свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і вірою. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують.

Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде професійна нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Категорія: Новини | Переглядів: 299 | Додав: umanpedcollege | Дата: 14.11.2013

« 1 2 ... 43 44 45 46 47 48 49 »

Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz