Головна
Реєстрація
Вхід

П`ятниця
19.01.2018
19:15
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS


Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"

Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Новини [357]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання

  
Головна » Архів матеріалів

Звернення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації до керівників навчальних закладів, учителів, батьків

 

Сьогодні студенти й учні старших класів Черкащини вийшли на вулиці, щоб взяти участь у мирних акціях на підтримку євромайдану і висловити свою громадянську позицію.

Ми поділяємо прагнення молодого покоління здобувати європейську освіту, жити і працювати у європейській державі з європейськими стандартами і  засуджуємо насильницькі дії проти мирних громадян.

Запевняємо учасників подібних  акцій, що адміністративного тиску, відрахувань, позбавлення стипендій не буде.

Одночасно просимо учнів і студентів бути уважними та обережними, не піддаватися на можливі провокації, не дозволяти втягувати себе у політичні та силові протистояння.

Особливо просимо керівників, учителів загальноосвітніх навчальних закладів, а також батьків убезпечити малолітніх школярів від участі в масових акціях.

Звертаємося до представників усіх політичних партій: не використовуйте дітей для досягнення своїх цілей, не маніпулюйте їх свідомістю, не залучайте до страйків та інших протестних заходів.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про освіту» відповідальність за життя і здоров’я дітей під час навчального процесу несуть керівники навчальних закладів, в інший час – батьки.

За матеріалами http://guon.at.ua/news/do_uvagi_kerivnikiv_navchalnikh_zakladiv_uchiteliv_batkiv/2013-12-03-1297

Категорія: Новини | Переглядів: 172 | Додав: umanpedcollege | Дата: 03.12.2013

 

Вітаємо

тріо «Перлина»,

художній керівник Цюра Сергій Степанович,

 лауреатів III премії Міжнародного конкурсу вокально-хорового мистецтва «Пісенний край» імені М.К. Кондратюка м.Полтава

(29.11 – 01.12.2013 р.)

 Зичимо нових творчих злетів!

 

Категорія: Новини | Переглядів: 178 | Додав: umanpedcollege | Дата: 02.12.2013

З 13 по 26 листопада 2013 року в коледжі проходив декадник циклової методичної комісії суспільних дисциплін.

Мета декадника – підвищити інтерес студентів до вивчення предметів суспільного циклу, стимулювати їх до пошуку додаткових матеріалів з тем, що вивчаються, збагатити їх кругозір та інтелект новими знаннями, залучити талановитих студентів до проведення наукових досліджень та участі в конференціях.

      Викладачами комісії були проведені відкриті заняття («Загальне положення про цивільне зобов’язання. Загальне положення про цивільний договір», «Соціальна допомога. Допомога при народженні дитини», «Гендерна соціологія. Соціологія сім’ї», «Економічне життя України у другій половині 90-х років ХХ ст. на початок ХХІ ст. Стан господарства після розпаду СРСР. Спроби реформування економіки», «Світ у період економічної кризи 1929-1933 рр. та подолання її наслідків», «Основний зміст пізнавальної діяльності», «Європейська культура ХVІІ- ХVІІІ ст. Бароко») із застосуванням інтерактивних технологій.

      Вдалими були виховні заходи: тренінг-гра «Veni, vidi, vici («Прийшов, побачив, переміг»)», виховна година для студентів І-ІІ курсів: «Вони здобули незалежність», круглий стіл: «Культура поведінки: професійний етикет», екскурсії, конкурс студентських есе та мультимедійних проектів на тему: «Україна-Росія-Європа: погляд у майбутнє»

Усі ці заходи продемонстрували творчий потенціал студентів та викладачів.

Голова циклової методичної комісії

суспільних дисциплін Станчук Л.І.

 

 

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 206 | Додав: umanpedcollege | Дата: 02.12.2013

      13 листопада відбувся конкурс знавців логопедії, який уже четвертий рік організовує викладач Бистранівська О.С.. В конкурсі брали участь студенти 405-Л та 506-Л груп. Під час конкурсу команди показали відмінні знання з логопедії,  артистизм, творчий підхід при виконанні завдань, винахідливість, дотепність. Журі  важко було визначити переможця,  адже   учасники команд поставилися до виконання завдань конкурсу дуже відповідально. Рішенням журі  команди 405-Л та 506-Л груп визнані переможцями. Вітаємо команди з перемогою!

Категорія: Новини | Переглядів: 196 | Додав: umanpedcollege | Дата: 25.11.2013

Черкащина – суцвіття із найяскравіших квітів, це безмежне розмаїття форм і барв, дивовижна щедрість та велике багатство, що не вичерпується із своїх щедрот.

З метою виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей, указом Президента України 2013 рік оголошено роком дитячої творчості.

У коледжі проведено творчу зустріч із поетами рідного краю під гаслом Олександра Олеся «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить …».

Поетичну палітру майстрів слова Уманського краю, відкрили студентам  Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка Голова творчого осередку Всеукраїнської спілки письменників-мариністів, лауреат премії імені Олександра Захаренка, кандидат педагогічних наук, депутат Уманської міської ради, директор Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу – Чепка Ольга Володимирівна (літературний псевдонім – Ольга Сотник), голова літературного об’єднання Уманщини, яскрава особистість, лікар за фахом, за покликанням – поетеса — Михайлова Ніна Степанівна, талановитий поет, лауреат премії ім. Василя Симоненка, член Національної літературної спілки письменників України, викладач Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Поліщук Петро Миколайович.

З ініціативи циклової методичної комісії української мови і літератури (голова кандидат філологічних наук Тетяна Костянтинівна Денисюк) проведено літературно-музичне свято, присвячене 60-річчю створення Черкаської області та 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

На святкове дійство були запрошені учні ЗОШ №9, 11, 14, школи-гімназії №2, вихованці НВК №1, ДНЗ №15, які тепло і щиро читали поезії Ніни Михайлової, виконували пісні на слова уманських поетів.

Сюрпризом для двадцяти чотирьох студентів поетів-початківців коледжу стала збірка «Поетична осінь», у яку ввійшли добрі починання юних шанувальників поетичного пера.

Завдячуючи викладачам та студентам навчального закладу, у коледжі щороку проводяться різні заходи з популяризації української мови, на яких українське слово і пісня звучать з любов’ю до рідного краю, землі, народу.

Любіть і плекайте українське слово!

Категорія: Новини | Переглядів: 271 | Додав: umanpedcollege | Дата: 18.11.2013

Вітаємо викладачів та студентів відділення соціальної та корекційної педагогіки з професійним святом Днем логопеда!

Це свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і вірою. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують.

Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде професійна нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Категорія: Новини | Переглядів: 274 | Додав: umanpedcollege | Дата: 14.11.2013

14 жовтня в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.Т.Г.Шевченка проходив День художника. Детальніше

Категорія: Новини | Переглядів: 226 | Додав: umanpedcollege | Дата: 06.11.2013

З 1 по 15 жовтня 2013 року в коледжі льнішепроходив декадник циклової методичної комісії природничих дисциплін та математики. Детальніше

 

Категорія: Новини | Переглядів: 235 | Додав: umanpedcollege | Дата: 23.10.2013

З 2 по 10 вересня 2013 року оголошується додатковий набір на вакантні місця.

Категорія: Новини | Переглядів: 276 | Додав: umanpedcollege | Дата: 03.09.2013

Шановні першокурсники!
Сердечно вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року!
Перше вересня - чудове свято! Навряд чи знайдеться хоч одна людина, яка до нього байдужа! У цей день для тисяч першокурсників прозвучать перші дзвінки, для них настане новий життєвий етап, повний цікавих зустрічей і дивовижних відкриттів.
Це урочистий і дуже хвилюючий день для всіх викладачів та студентів.
Від усього серця бажаємо молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам - оптимізму та здоров'я, а батькам - мудрості та терпіння.

Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин!

З Днем знань!

Категорія: Новини | Переглядів: 249 | Додав: umanpedcollege | Дата: 01.09.2013

« 1 2 ... 31 32 33 34 35 36 »

Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

***

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz