Головна
Реєстрація
Вхід

Неділя
21.01.2018
14:20
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS


Комунальний вищий навчальний заклад 
"Уманський  гуманітарно-педагогічний коледж  ім. Т. Г. Шевченка"

Ми у Facebook

Меню сайту

Категорії розділу
Новини [358]

...

Пошук по сайту

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 5
Користувачів: 1
Dasharuda

Корисні посилання

  
Головна » Архів матеріалів

В Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.Т.Г.Шевченка протягом 11-15 березня відбулися заходи з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Детальніше...

Категорія: Новини | Переглядів: 164 | Додав: umanpedcollege | Дата: 17.03.2014

Викладачі циклової методичної комісії корекційної педагогіки і психології взяли активну участь у регіональному науково-практичному семінарі «Сучасні тенденції розвитку корекційної освіти в Україні», який відбувся 28 лютого на факультеті дошкільної та корекційної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Детальніше...

Категорія: Новини | Переглядів: 298 | Додав: umanpedcollege | Дата: 03.03.2014

З нагоди 190-річниці з дня народження К.Д.Ушинського члени гуртка «Рідне слово» Ліля Нижник  (304-П група), Соболь Ірина та Пойда Ірина (206-Д група), студенти 107-С групи (Керівник групи Станчук Л.І.) дошкільники та вихователі  ДНЗ №3 та учень 1-Б класу ЗОШ  №9 Владислав Вихристюк підготували та провели в коледжі усний журнал «Продовжимо тебе любов’ю, совістю, очима», де акцент було зроблено на словах Костянтина Дмитровича «Поки живе мова в устах народу, до того часу живий і народ».

       К.Д.Ушинський підняв педагогіку на високий науковий рівень. Метою виховання вважав виховання гармонійно розвинених людей, а засобом досягнення цієї мети – створення народної системи освіти, яка б відповідала потребам народу. Послуговуючись принципом народності у вихованні, Ушинський розробив методики розвитку мовлення дітей дошкільного віку, ознайомлення їх з природою, організації ігрової діяльності, художнього читання, написав багато літературних творів для дітей.

        

       Великого значення надавав іграм, казкам, називаючи їх першими і блискучими засобами виховання у народній педагогіці.

      Дитина в педагогіці К.Ушинського фігурує як джерело і результат педагогічної діяльності. Вихователь ніколи не повинен забувати, що він виховує «не раба собі та іншим», а вільну, самостійну людину. Завдання педагога полягає в тому, щоб підготувати дитину до життя, спрямувати її душевні потяги на досягнення високих цілей.

        

      Особистість педагога К.Ушинський порівнював із променем сонця, животворним джерелом, необхідним для успішного розвитку дитини, а майстерність педагогічної діяльності – з творчістю художника, скульптора. «Але якщо художник і скульптор відображають життя у фарбах, на полотні в мармурі, композитор – в музичних образах, то мистецтво педагога формує духовне обличчя самої людини», - писав К.Ушинський. Підтвердженням цих слів був виступ вихователів та вихованців ДНЗ №3 міста Умані, які представили увазі глядачів інсценізацію твору К.Д.Ушинського «Ранкові промені», де практично розкрили гармонійність розвитку дітей, їх уміння, навички та творчі здібності.

        

         Маємо надію, що студенти, долучившись до життєдайної творчості педагога, зможуть ефективно впроваджувати його ідеї в практику роботи з дошкільниками.

         На свято були  запрошені завідувач сектору відділу дошкільної освіти Уманської міської ради Троян Н.Д., головний спеціаліст дошкільної освіти П’ясецька К.М., вихователі ДНЗ №3, викладачі коледжу, протоієрей отець Вадим Паєвський, який звернув увагу на християнські цінності, яких дотримувався та впроваджував у життя великий педагог.

       

         Організатори виховного заходу – викладач циклової методичної комісії української мови та літератури Цебровська Т.І., голова циклової методичної комісії педагогіки і психології Яценко Т.В., викладач циклової методичної комісії природничих дисциплін та методики Білошкурський В.В.

        

Категорія: Новини | Переглядів: 296 | Додав: umanpedcollege | Дата: 02.03.2014

         Переповнена студентами та викладачами,  актова зала Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка 26 лютого не могла вмістити усієї болі і всенародного горя, яке спіткало Українську державу.

У скорботному слові директор коледжу  Ольга Володимирівна Чепка оголосила хвилину мовчання, зазначивши, що наша Україна-ненька  у  жалобі за загиблими героями Майдану, яких народ вже увінчав  "Небесною сотнею”. Серед них є і наші земляки – це Смолинський Віталій із села Фурманка Уманського району, Чернець Віктор - житель села Подібна Маньківського району, Пасхалін Юрій із села Носачів Смілянського району, Паращук Юрій  із міста  Тальне.

Сцена актової зали стала імпровізованою Стіною пам’яті,  яка ледь вмістила фотографії Героїв, до яких покладено квіти. Запалені свічки і хвилина мовчання  розпачно-стривожено стукали у скроні кожного:

А Сотню вже зустріли небеса…

Летіли легко, хоч Майдан ридав…

І з кров’ю перемішана сльоза…

Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло…

Й заплакав Бог, побачивши загін:

Спереду – Небесна Сотня в вирій полетіла…

                                                 

 

На  честь Героїв  студенти читали вірші, співали скорботні пісні, провели благодійну акцію із збору коштів для сімей загиблих  Небесної Сотні .

Але Герої не вмирають! Вони завше будуть у наших серцях. У залі заклично дзвінко  звучали слова: «Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!»

 О.В.Чепка, директор коледжу

Категорія: Новини | Переглядів: 362 | Додав: umanpedcollege | Дата: 27.02.2014

З 1 березня 2014 року заняття у педагогічних класах розпочинатимуться з 8.00.

Дати проведення занять у педагогічних класах: 15 лютого, 01 березня, 15 березня, 29 березня, 12 квітня, 26 квітня 2014 року.
                                                                                        
Категорія: Новини | Переглядів: 166 | Додав: umanpedcollege | Дата: 07.02.2014

Вітаємо новообраний студентський уряд!

23 січня 2014 року в актовій залі коледжу відбулися збори студентів. На порядку денному розглядалися питання подальшої роботи студентського уряду, а також його реорганізація. Зокрема на посаду прем’єр-міністра уряду було запропоновано 4 кандидатури: Армашев Марк (208-С), Міхайліс Дмитро (207-С), Рязанова Надія (105-П), Волкова Таїсія (205-П). з різницею в 2 голоси (Армашев Марк – 12 голосів, Міхайліс Дмитро – 14 голосів), переміг студент 207-С групи – Міхайліс Дмитро.

Бажаємо творчої наснаги, мудрості, натхнення та успіхів!

Категорія: Новини | Переглядів: 190 | Додав: umanpedcollege | Дата: 24.01.2014

16 грудня на відділенні музичного мистецтва комісією хорового диригування було проведено лекцію-концерт «Уклін тобі, Кобзарю», присвячену 200-річчю від дня народження великого поета, нашого земляка, генія українського народу Т.Г.Шевченка.

Творчість Шевченка надихнула цілу плеяду композиторів: М.Лисенка, С.Стеценка, С.Людкевича, Л.Ревуцького, А.Штогаренка, Б.Лятошинського та ін. на написання понад 900 музичних творів: пісень, романсів, опер, хорових творів, кантат, симфоній.

Це було зумовлено насамперед багатющою музичною природою віршів поета, їхньою образністю, високим ідейним звучанням.

Свої вірші Т.Шевченко часто уявляв як пісні і співав їх на народні мотиви. Тому так легко відбувався перехід творів Шевченка в пісенно-музичну сферу. Індивідуально створені пісні на слова поета часто органічно входили в музичний побут українця і ставали народними.

У лекції-концерті прозвучали пісні у виконанні Кулічової С.М. «Нащо мені гарні брови», «Зацвіла в долині червона калина», «Утоптала стежинку» з висвітленням джерел історії виникнення вірша. У виконанні академічного хору під керівництвом Г.Лисака прозвучали хорові твори на слова Т.Г.Шевченка: «Думи мої», «А мій батько орандар», «Оживуть степи й озера» з кантати М.Лисенка «Радуйся, ниво неполитая» та  на завершення прозвучав «Заповіт» Т.Г.Шевченка, який є зверненням до рідного народу із закликом порвати кайдани, щоб побудувати велику, вільну, нову сім’ю, де б його згадали незлим тихим словом.

Нині Україна самостверджується, для себе і для світу під знаком Шевченка. Наш народ повертає собі національну свідомість і гідність. Заради утвердження Шевченкового ідеалу – України великої у вільній світовій сім’ї.

С.Русавська, О.Козіна

Категорія: Новини | Переглядів: 284 | Додав: umanpedcollege | Дата: 24.12.2013

Вітаємо народний аматорський колектив профспілок України 
вокальний ансамбль "Мозаїка" 
 
 
художній керівник Вишневецька Людмила Георгіївна, 
 
лауреатів ІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Планета мистецтв" 
(13-14 грудня 2013 р., м.Київ)
 
Зичимо нових творчих злетів!
 
Категорія: Новини | Переглядів: 168 | Додав: umanpedcollege | Дата: 16.12.2013

Вітаємо вокальне тріо "Обрій" 
 
у складі 
Ганіча Дмитра, Суфлітіна Анатолія, Богуславського Володимира,
 
художній керівник Вишневецька Людмила Георгіївна, 
 
лауреатів І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Планета мистецтв" 
(13-14 грудня 2013 р., м.Київ)
 
Зичимо нових творчих злетів!
 
 
Категорія: Новини | Переглядів: 176 | Додав: umanpedcollege | Дата: 16.12.2013

Зустрічаючи 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря, педагогічний і студентський колективи Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка проводять значну роботу з популяризації творчої спадщини генія українського народу.

Черговим заходом стала проведена 3 грудня міжвузівська студентська науково-практична конференція «Т.Г. Шевченко – світоч української культури, філософ, геніальний поет, художник, громадський діяч», яку організували Н.Д. Козак, Л.І. Станчук  – голови циклових комісій образотворчого мистецтва та суспільних дисциплін. Цікаві наукові розвідки і презентації підчас роботи секцій представили студенти вищих навчальних закладів південного та центрального регіонів України. Оригінальності  і самобутності конференції надала виставка художніх робіт студентів та учнів загальноосвітніх шкіл, проведена в рамках І регіонального конкурсу юних художників «Веселкова палітра». Його дипломантами стали: Ананян Марина, Барінова Дана, Баранюк Леся, Синиця Олександра, Нагожук Ольга, Лисенко Юрій, Бондаренко Каріна.

Учасники конференції відвідали і майстер-клас із квілінгу, проведений викладачем коледжу В.І. Барабаш.

Підсумком зустрічі студентської молоді стали не тільки отримані дипломи і сертифікати, збірник наукових праці і цінні подарунки, а й гарні враження від споглядання концертної програми, запропонованої творчими колективами коледжу.

Наталія Козак

Категорія: Новини | Переглядів: 196 | Додав: umanpedcollege | Дата: 05.12.2013

« 1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 »

Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Форма входу
Логін:
Пароль:

Гарячі новини

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Погода в Умані » Україна

Новини про все

Пошук роботи

***

КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz